anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę wykluczyć część moich ofert z opcji darmowej dostawy?

electrosoft_pl
#7 Wielbiciel#

Witam, posiadam ustawioną darmową przesyłkę przy zakupach powyżej 1000zł, problem polega na tym że koszt wysyłki niektórych towarów (największe SZAFY RACK) to kilkaset złotych, czy jest możliwość wykluczenia danego cennika dostawy żeby z darmowych przesyłek wykluczyć te paletowe? co można zrobić w takiej sytuacji oprócz wyłączenia opcji darmowych dostaw?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@electrosoft_pl Nic nie możesz zrobić, powinieneś wysłać towar po zakupie, zgodnie z umową. Koszty należało sprawdzić przed wystawieniem oferty. Nie chcesz płacić za wysyłki, wyłącz darmowe dostawy. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@electrosoft_pl nie ma możliwości przypisania darmowej dostawy do określonej, konkretnej opcji przesyłki lub tylko wybranych ofert. Kupujący, który zrobi zakupy za kwotę równą lub wyższą od określonej przez Ciebie, może wybrać dowolną opcję wysyłki spośród tych, które oferujesz (również zagraniczną) lub o większym gabarycie. 
Dlatego wyłączenie opcji darmowej dostawy będzie jedynym rozwiązaniem Twojego problemu, jeśli nie chcesz np. zakładać osobnego konta na Allegro i na nim oferować tylko przesyłek większego gabarytu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów