anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy moge nie wysłać towaru kupującemu?

buksellcw
#7 Wielbiciel#

Mam pytanie czy jeśli kupujacy zamowil ode mnie po raz 4 towar, a 3 razy juz go po zamówieniu odesłał spowrotem to czy mógłbym go teraz mu nie wysyłać? Co mógłbym zrobić w tej sytuacji ? Ponieważ przypuszczam że tym razem znowu zgłosi zwrot towaru...

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

@buksellcw możesz tylko zastanawia mnie jedno ... Twój poziom poleceń  jest na granicy ,,smarta,, zerwiesz negatywa ... będzie problem

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Kupujący ma prawo do zakupu i ma prawo do zwrotu, nic nie poradzisz. Nie wyślesz jest z pewnością negatyw.

oznacz moderatorów

starling_shop
#14 Krzewiciel#

A może moderacja zerknie, czy kupujący ma prawo zamawiać dla zabawy.

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

blokować u mnie jest podobnie 3 zakupu w ciągu 3 miesięcy tych samych spodni i wszystko zwrot jedną taką sytuację zgłosiłem do allegro oczywiście mieli mnie gdzieś .Najgorszy przykładowy Kowalski kupuje odzież za 1 tys zł i zwarć po 30 dniach ,podatek trzeba za to zapłaci i zus od dochodu .przez rok wysłaliśmy 100-200 korekt fv przez allegro prosząc o podpisanie i odesłanie skanu ile zostało odesłanych 0 🙂 .Na sklepie internetowym mamy zasadę nie odeślesz nie oddamy zwrotu ile jest odesłanych fv - 100% .Pąkowanie zwroty korekty wszystko dodatkowy koszt zaraz ktoś napisze nie podoba się nie sprzedawaj na Allegro .

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@SanexHurtowBHP Jeżeli masz odstąpienie od umowy nie potrzebujesz podpisanej korekty.

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

na czarną psubrata

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#
oznacz moderatorów