anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy na chwilę obecną allegro przeżywa jaki kryzys?

Casemi1
#9 Pomysłodawca#

mam problem z ustawieniami stron allegro i tylko stron mimo ich własnych ustawień. wchodzę do zakładki wyślij przez paczkomat wyświetla mi się tylko jedna możliwość , lub powielają mi się jakieś napisy 

gdzie się nie ruszę to jest jakieś zle tłumaczenie lub nieaktywne guziki

nadmienię tylko że sprawdziłem kompa jest czysty a poruszanie na innych stronach jest całkowicie normalne

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Casemi1 musiałabym mieć zrzuty na których opisane sytuacje są widoczne. Upewnij się proszę że nie korzystasz z tłumaczenia google na stronie, ale masz ustawiony język polski w Sales Center. Spróbuj tez wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki lub skorzystać z karty incognito. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Casemi1
#9 Pomysłodawca#

jak mi się uda wstawić zdjęcia to już podajestrona bez automatycznego tłumaczeniastrona bez automatycznego tłumaczeniakiedy robię wysyłkę świeci jeden na stale a drugi mogę zaświecić , brak możliwości przejść dalejkiedy robię wysyłkę świeci jeden na stale a drugi mogę zaświecić , brak możliwości przejść dalejpróba dojścia do guzika zaakceptujpróba dojścia do guzika zaakceptuj

oznacz moderatorów

Casemi1
#9 Pomysłodawca#

kiedy wchodzę w opis sprzętu z j.polskiego zmmienia mi na angielskikiedy wchodzę w opis sprzętu z j.polskiego zmmienia mi na angielskimoje logowanie jest ustawione na polskimoje logowanie jest ustawione na polski

oznacz moderatorów

Casemi1
#9 Pomysłodawca#

kolejne logowaniekolejne logowanie

oznacz moderatorów

Casemi1
#9 Pomysłodawca#

czy gdzieś mam zmieniać na j pl?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Casemi1 widać że zmieniasz język prawidłowo w Sales Center. 
Czy samo menu jest po polsku?

la_nika_0-1729519243653.png

Czy korzystasz z wtyczki, która może tłumaczyć strony?


   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Casemi1
#9 Pomysłodawca#

mam możliwość tłumaczenia stron przez wtyczkę jednak jak wchodzę do oferty i katalog to nie chce mi zmieniać . oczekuje ode mnie że będę pisać po angielsku. problem jest jak widzisz też z wysyłkami cuda na kiju. kolejny raz juz przez 3 inną firmę skanuję mój komputer i nic nie wykazuje , myślę że u mnie jest wszystko prawidłowo. Wolałbym być pewien co wystawiam i jak to brzmi a nie zastanawiać się czy mój paczkomat się dobrze odbił . bardzo proszę o powrót poprzedniej wersji s przed wekendu

oznacz moderatorów

Casemi1
#9 Pomysłodawca#

menu jest czytelne w j polskim do póki nie otworzę rozszerzenia . potem jest kompletny misz masz

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

 


@Casemi1  napisał(a):

menu jest czytelne w j polskim do póki nie otworzę rozszerzenia . potem jest kompletny misz masz


To wyłącz rozszerzenie, to jest powodem Twojego bałaganu z językiem 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Casemi1
#9 Pomysłodawca#

proszę o pomoc bo pracować nie mogę . 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Casemi1 Proszę, dodaj zrzuty całego ekranu wraz z paskiem adresowym przeglądarki, datą i godziną. Jest to niezbędne dla działu technicznego. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak "kryzys wieku średniego". idzie na dno.☹️

oznacz moderatorów