anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy odczuliście spadek sprzedaży w ostatnim tygodniu ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Eakcesoria632023
#8 Zapaleniec#
 
oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28
kostas11
#21 Demiurg#

@AR_Auto_Czesci @IZULA50 @AGLOPRIMA2  przypuszczam że to przez nowy algorytm allegro, promuje tańsze produkty od dużych sprzedawców z dobrą jakością obsługi 😞 więc allegro jako portal ma sprzedaż na stałym poziomie a ubywa kupujących jednym a przybywa innym sprzedającym 🙂 

Testowo można polepszyć jakość sprzedaży, dać dobrą cenę produktów,  wysyłka tego samego dnia jak najpóźniejsza, dużo dostaw do wyboru dla konsumenta 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@kostas11 akurat poziom sprzedaży mam wysoki tylko 5% Sprzedawców według Allegro radzi sobie lepiej, wysyłka tego samego dnia do godz. 16:00, tytuł Super Sprzedawcy, i jakoś wszystko i jak ktoś napisał leży i kwiczy a do interesu dopłacać nie będę 😉

Poczekam jeszcze miesiąc, jak się nic nie zmieni to trzeba będzie zrezygnować całkiem z Allegro, gdyż jak pisałem na innych portalach sprzedaż w normie 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@AR_Auto_Czesci to faktycznie dziwne 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
IZULA50
#11 Animator#

jakość sprzedaży mam ok jedynie ostatnio spadły mi punkty za szybką dostawę ale jaki ja mam wpływ na pracę kuriera przy dostarczeniu paczki do klienta  a nadaje i wysyłam tego samego dnia a często jeszcze wozi się na sortownię jak są zakupy po południu . Na promowaniu swoich ofert nie bede dorabiać ALL. bo uważam ze i tak jest drogo nie ukrywam ze jak większość tu wysokie koszty obsługi zostały doliczone do cen produktów i dlatego sprzedaż jest mniejsza 

oznacz moderatorów
Eakcesoria632023
#8 Zapaleniec#

W tym momencie jest to bardziej zauważalne niz jeszcze 2 tyg temu.

 

oznacz moderatorów
more_poland
#9 Pomysłodawca#

masakra, 50% spadku i to głównie na tych pozycjach, których dotychczas sprzedawaliśmy najwięcej 😞

oznacz moderatorów
sklep_solpio
#12 Orędownik#

nie martw się my mamy też spadek od początku roku i to w miesiąc w miesiąc

oznacz moderatorów
brakestop
#13 Ambasador#

Pytanie tendencyjne i retoryczne 😉

 

A tak na poważnie, to  - jak to mówią brzydko dzieci na podwórku - któregoś dnia jetuturutnie.

 

Pracowałem kiedys w korpo. Co jakiś czas pojawiał się dyrektor z pomysłami. Wymyślał cuda na kiju i go zwalniali. Przychodził kolejny i robił to samo. Znów go zwalniali.

 

Mamy jakieś podobieństwo, ale nie wiem czy Allegro nie zatrudniło ich 1000. Lekarzy z Afryki czy aktorów z Indii.

 

Tu się przecież cuda na kiju dzieją.

Że to nadal działa to cud Broszki.

oznacz moderatorów
AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Nie ma co się łudzić, jak zarząd Allegro się nie obudzi co odpierniczają to ten portal zginie śmiercią głupoty...

 

Allegro jest niszczone z miesiąca na miesiąc, albo celowe działanie aby wydusić ze Sprzedających max kasy

1. Od momentu wprowadzenia katalogów, zaczęły się problemy, podpinanie produktów pod złe kategorie lub ze złymi parametrami

2. Podwyżki prowizji od prowizji - gdzieś jednak trzeba było dźwignąć ceny aby to miało jakiś minimalny sens zarobkowy - aktualnie Allegro jest droższe od sklepów lokalnych 

3. Zniszczona wręcz zdu...iona wyszukiwarka Allegro, gdzie mam wrażenie że jest ustawiona ostatnio typowo pod ADS, przez wyszukiwarkę danego przedmiotu nie mogę znaleźć... ZERO takich produktów (mocny szok), wpisuje w Google i nagle jest link do Allegro z tymi produktami 😵, sam wystawiłem ten produkt na Allegro, uruchomiłem z ciekawości ADS Allegro, UWAGA! nagle po wpisaniu w wyszukiwarkę Allegro wyświetla się tylko mój przedmiot 🤣

4. Zalanie serwisu przez chińskich sprzedawców, który teraz jakby nigdy nic podpinają się pod katalogi Allegro, EAN, itp, zrobił się taki burdel ze głowa mała

 

Przykładowo od kilku miesięcy mam wszystko wystawione 1:1 na O...X, sprzedaż z miesiąca na miesiąc idzie w górę, na Allegro jak zawieje taka sprzedaż

oznacz moderatorów