anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy opis aukcji narusza regulamin?

GearMar
#8 Zapaleniec#

Witam,

Chciałbym was zapytać o wasze zdanie o poniższej aukcji:

https://allegro.pl/oferta/reduktor-vtg-bmw-f06-f07-f13-atc35l-xdrive-9068065444

"

Jeśli wybiorą Państwo zakup skrzyni rozdzielczej w Naszej siedzibie, gratis otrzymają Państwo: - Demontaż skrzyni rozdzielczej - Olej do skrzyni rozdzielczej - Montaż zregenerowanej skrzyni rozdzielczej - Kalibrację skrzyni rozdzielczej wraz z diagnostyką komputerem! Proszę nie dać się oszukać niższym ceną konkurencji, zaufaj specjalistą w branży!"

 

Czy zapis narusza regulamin?

Może tekst powinien znaleźć się gdzie indziej? Konkurencja nalicza dodatkowe koszty za montaż, olej itd a u Nas jest to w cenie, chcemy do podkreścić kupującym.

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@GearMarNie wiem jak z regulaminem ale tekst ma babola, a nawet dwa - niższym CENOM i zaufaj SPECJALISTOM !  😄

_____________
Kama
oznacz moderatorów

GearMar
#8 Zapaleniec#

Masz rację, aż wstyd. Kilka lat pracy za granicą wychodzi na jaw...

oznacz moderatorów

bulikingi
#9 Pomysłodawca#

a co jest niepoprawnego w słowie "cenom" i "specjalistom"? Tak wygląda celownik liczby mnogiej (komu, czemu?) od słowa cena i specjalista. Chyba, że Pan miał na myśli z jedną ceną i jestem specjalistą, ale tam chyba jest napisane nie daj się oszukać cenom - jest to prawidłowe.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@bulikingi  jest prawidłowe bo zostało poprawione.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Według mnie taki opis nie narusza regulaminu, choć można się przyczepić do słowa "zakup". Wskazywać to może na zakup poza Allegro, zmień na "odbiór osobisty".

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

ktoś z allegro może uznać, że ten zapis dotyczy sprzedaży poza serwisem

mi Allegro najpierw uznało, że zapis produkty kupowane można testować w naszej firmie przed zakupem (tak każą polskie przepisy)

a potem uznało, że są ponad prawem i usuwali mi aukcje właśnie z w/w powodu

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@GearMarWg mnie jest ok, wolno dodawać gratisy...

ale nad orografią popracuj😱

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów