anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy parametr marka jest prawidłowy.

Client:104941941
#7 Wielbiciel#

1.Czy parametr marka jest prawidłowy w wszystkich ofertach tego sprzedawcy???

2.Czy w kategorii lego wszystkie oferty tego sprzedawcy są Lego i oryginalne Lego???

3.Czy sprzedawca w wszystkich swoich oferta w kategorii Lego  celowo wprowadza w błąd w celu uzyskania korzyści materialnych???

4.Czy to jest oszust? w negatywach odpisuje iż nigdzie nie pisze że to Lego, a ja widzę produkty w kategorii Lego z parametrem Lego a nie w kategorii pasujące do Lego.

 

Proszę o odpowiedź 1 2 3 4 

 

oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30

Client:104941941
#7 Wielbiciel#

Wszystkie oferty tego sprzedawcy w kategorii Lego minifigurki z parametrem marka Lego to podróbki. Nie powinny być w kategorii Lego z parametrem marka Lego. 

Kolorowe_Zabawki

https://allegro.pl/uzytkownik/Kolorowe_Zabawki/lego-minifigurki-93209

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:104941941 dziękuję za Twoje zgłoszenie, przekazałam wskazane oferty do weryfikacji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:65300220
#10 Popularyzator#

Ale komuś się nudzi 😆

oznacz moderatorów

Client:104941941
#7 Wielbiciel#

Wszystkie oferty tego sprzedawcy w kategorii Lego minifigurki z parametrem marka Lego to podróbki. Nie powinny być w kategorii Lego z parametrem marka Lego.

Kolorowe_Zabawki

https://allegro.pl/uzytkownik/Kolorowe_Zabawki/lego-minifigurki-93209

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:104941941 Przekazałam Twoje zgłoszenie do weryfikacji.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:104941941
#7 Wielbiciel#

Wszystkie oferty tego sprzedawcy w kategorii Lego minifigurki z parametrem marka Lego to podróbki. Nie powinny być w kategorii Lego z parametrem marka Lego.

Kolorowe_Zabawki

https://allegro.pl/uzytkownik/Kolorowe_Zabawki/lego-minifigurki-93209

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:104941941 Zgłoś proszę te oferty do weryfikacji przez opcję "zgłoś naruszenie zasad", która jest dostępna na dole każdej strony z ofertą. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:104941941
#7 Wielbiciel#

Oszust wystawia w kategorii Lego figurki innej marki, na negatywy od klientów którzy dostali podróbki, odpisuje nigdzie nie napisałem w opisie że to Lego. Wszystkie oferty tego sprzedawcy w kategorii Lego minifigurki z parametrem marka Lego to podróbki. Sprzedawca świadomie wprowadza klientów w błąd w celu uzyskania korzyści materialnej. Nie powinny być w kategorii Lego z parametrem marka Lego. To nie są figurki Lego. Potraficie zablokować od ręki kogoś kto wyłudza adresy email a nie blokujecie oszustów ponieważ czerpiecie korzyści materialne w postaci prowizji z sprzedaży. To są figurki innej marki sprzedawane w kategorii Lego. 

Sprzedawca Kolorowe_Zabawki

allegro.pl/uzytkownik/Kolorowe_Zabawki/lego-minifigurki-93209

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Cud miód ten katalog allegro 😎. Sprzedawca blednie połączył swoje produkty z katalogiem allegro. Pod każda oferta masz zielony przycisk Zgłoś naruszenie zasad lub Zgłoś ofertę błędnie powiązaną z produktem. Do dzieła Polsko!!!

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:44052296 a mi się wydaje, ze to może być Wituś -Sprytuś...zobacz dodaje gratis karty LEGO 🙂 do nieoryginalnych figurek tworząc wrażenie ze cały zestaw to LEGO.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@pinsplash 

I takim Witusiom Sprytusiom ułomny katalog świetnie służy 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów