anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy podjazd kuriera DHL jest płatny ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Rtrzcionkowski
#2 Obserwator#

Witam,

chce dodać do przesyłek kuriera DHL i zastanawiam się czy są ustalone jakieś minima ilościowe odnośnie ilości wysyłanych przesyłek by podjazd Kuriera DHL był darmowy.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
LEW433
#21 Demiurg#

Możesz zamówić kuriera po Twoją przesyłkę. Kurier odbierze przesyłkę z adresu, który wskażesz w formularzu nadawczym. Tę opcję udostępniamy w cenie usługi podstawowej, czyli jest dla ciebie bezpłatna.

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/allegro-kurier-dhl-informacje-dla-sprzedajacych-g0j4YjmGxIL

oznacz moderatorów
Rtrzcionkowski
#2 Obserwator#

Dziękuję za informacje. 😉

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Rtrzcionkowski Nie, nie ma takich limitów. Jeśli nadajesz przesyłki przez Wysyłam z Allegro i rozliczasz się sposobem Allegro Standard, zgodnie z naszym cennikiem, podjazd kuriera DHL jest bezpłatny. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Pasmanteria_Jola
#8 Zapaleniec#
mam pytanie dlaczego w płatnościach mam naliczane przesyłki do klientów Smart -paczkomat 0,99zł - ups 4,92zł itp.... skoro klient nie płaci za przesyłkę i ma kw 0zł - ja opłacony mam smart i dodatkowo jeszcze te koszty w fv? pozdrawiam
oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Pasmanteria_Jola to dopłata do Smart uzależnione od wartości zamówienia@

oznacz moderatorów
nikl
#14 Krzewiciel#

Kurier za darmo nie wozi. Trzeba mu zapłacić. Musisz do ceny towaru zawsze doliczać koszty "darmowych" przesyłek Smart, tak samo jak koszty prowizji. Na tym to polega.

oznacz moderatorów
excessively-frug
#12 Orędownik#

Do której należy zamówić kuriera DHL, aby po przesyłkę przyjechał jeszcze tego samego dnia? 

Czy w ogóle jest taka opcja? bo być może w standardzie jest następnego dnia, a jeśli przyjedzie i będę miał więcej paczek to zabierze też te nowo utworzone?

Gdzie sprawdzić graniczne godziny, dla regionu?

 

@_HolaOla_ @Client:44052296 @LEW433 

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Andrzej Sapkowski, Krew elfów
oznacz moderatorów