anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy słowo w aukcji "GW24" jako gwarancja 24mce może być?

pckom2140
#9 Pomysłodawca#

Witam, czy w tytule aukcji np jak sprzedaje telefon komórkowy

 

samsung galaxy s10 stan jak nowy GW24M

czy mogę taki tytuł zamieścić?

bo wtedy sprzedaż jest duzo wieksza, gdyż klient widzi, że są 2 lata gwarancji na telefon, a w rubryce o gwarancjach nikt nie wie i nikt nie widzi, masa ludzi mnie pyta o gwarancje czy jest. 

 

Chyba mi kiedyś allegro usunęło kilka aukcji chyba za umieszczanie info o gwarancji tylko nie wiem czy o tytuł się czepiali czy o opis aukcji, bo też umieszczałem gwarancja 24mce w opisie.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@pckom2140 W tytule zapis "GW24M" może być, natomiast w opisie przedmiotu o gwarancji nie możesz wspominać, od tego jest zakładka Gwarancja. 

oznacz moderatorów

pckom2140
#9 Pomysłodawca#
dziekuje
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@pckom2140 Nie, wbrew temu co napisał @xyz96, nie możesz zamieszczać w tytule informacji o gwarancji. 

Dodatkowo sugeruję usunięcie z tytułu informacji o stanie przedmiotu, ponieważ możesz ją umieścić w parametrach i ewentualnie rozwinąć w treści opisu. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@nat_not Zapis "GW24M" nie musi być zapisem o gwarancji. Tylko teraz o tym wiesz, bo autor wątku to ujawnił. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 Twoja porada zakłada próbę obejścia naszych zasad. Takie działanie może mieć swoje konsekwencje dla sprzedającego.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@nat_not Ale jakich zasad? Jeśli w tytule piszę: "samsung galaxy s10 stan jak nowy GW24M", to skąd wiesz, że są tam informacje o gwarancji? Domyślasz się? Na takiej "zasadzie" to Allegro może usuwać i blokować wszystko. 

oznacz moderatorów