anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy słowo w aukcji "GW24" jako gwarancja 24mce może być?

pckom2140
#9 Pomysłodawca#

Witam, czy w tytule aukcji np jak sprzedaje telefon komórkowy

 

samsung galaxy s10 stan jak nowy GW24M

czy mogę taki tytuł zamieścić?

bo wtedy sprzedaż jest duzo wieksza, gdyż klient widzi, że są 2 lata gwarancji na telefon, a w rubryce o gwarancjach nikt nie wie i nikt nie widzi, masa ludzi mnie pyta o gwarancje czy jest. 

 

Chyba mi kiedyś allegro usunęło kilka aukcji chyba za umieszczanie info o gwarancji tylko nie wiem czy o tytuł się czepiali czy o opis aukcji, bo też umieszczałem gwarancja 24mce w opisie.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@pckom2140 W tytule zapis "GW24M" może być, natomiast w opisie przedmiotu o gwarancji nie możesz wspominać, od tego jest zakładka Gwarancja. 

oznacz moderatorów

pckom2140
#9 Pomysłodawca#
dziekuje
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@pckom2140 Nie, wbrew temu co napisał @xyz96, nie możesz zamieszczać w tytule informacji o gwarancji. 

Dodatkowo sugeruję usunięcie z tytułu informacji o stanie przedmiotu, ponieważ możesz ją umieścić w parametrach i ewentualnie rozwinąć w treści opisu. 

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@nat_not Zapis "GW24M" nie musi być zapisem o gwarancji. Tylko teraz o tym wiesz, bo autor wątku to ujawnił. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 Twoja porada zakłada próbę obejścia naszych zasad. Takie działanie może mieć swoje konsekwencje dla sprzedającego.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@nat_not Ale jakich zasad? Jeśli w tytule piszę: "samsung galaxy s10 stan jak nowy GW24M", to skąd wiesz, że są tam informacje o gwarancji? Domyślasz się? Na takiej "zasadzie" to Allegro może usuwać i blokować wszystko. 

oznacz moderatorów