anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy to wiadomość od Allegro?

werkaxd1998
#7 Wielbiciel#

Przed chwilą otrzymałam maila o treści:

"Witaj!

Informujemy, że 12-12-2022 19:30 wpłynęła do BIK informacja od AION BANK (CESJA ALLEGRO PAY) o nowym zobowiązaniu kredytowym. Zaloguj się na www.bik.pl i sprawdź szczegóły. Jeśli podejrzewasz wyłudzenie kredytu, skontaktuj się z Centrum Obsługi Klientów BIK: 22 310 4444.

Pozdrawiamy

BIK"

 

W Allegro Pay mam jedno zobowiązanie, ale nie rozpoczynałam kolejnego. Nie dokonywałam kolejnego zakupu! Podejrzewam próbę wyłudzenie, co robić?

 

Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

az1rael
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  oznaczyć moderatorów niech się wypowiedzą po przetrzepaniu twojego konta 😄

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@werkaxd1998 aby sprawdzić, czy wierzytelność została przeniesiona do AION Banku, wejdź proszę do panelu Allegro Pay i kliknij wybraną umowę. Jeśli w polu Dodatkowe informacje widzisz odnośnik do szczegółów do umowy – oznacza to, że wierzytelność z umowy została przeniesiona do AION Banku. Jeśli nie – wierzytelność została w Allegro Pay.
Ta sama zasada będzie dotyczyła Twoich wszystkich przyszłych umów Allegro Pay.
Jeśli będziesz miała szczegółowe pytania odnośnie do Allegro Pay, skontaktuj się z nami za pomocą tego formularza. Po telefonicznej weryfikacji tożsamości Doradca Allegro Pay, udzieli Ci szczegółowych informacji.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów