anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy uda sie wywalczyć zwrot kosztów za promowaniem?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Ocean_sklep
#7 Wielbiciel#

W "Centrum zniżek", w zakładce "Aktywne" posiadam włączoną promocję "Dodaj Rabaty dla firm na Allegro Business za co otrzymasz pakiet 100 Wyróżnień". 

Dodałem rabaty i promocja wskoczyła do "Aktywnych". Skoro jest w "Aktywnych" zniżkach to idąc za przykładem poprzednich przykładów, podobnych promocji włączyłem 100 wyróżnień myśląc, że będą darmowe. Oczywiście tak nie było i przyjdzie mi teraz zapłacić prawie 2000 zł za włączenie promowanych aukcji. 

 

Jestem świadomy, że gdybym zagłębił się w regulamin to pewnie bym wiedział że sam tytuł Zniżki to jedynie wabik i wprowadzanie klientów w błąd w nadzieji, że takich ludzi jak ja będzie więcej. 

 

Proszę o pomoc i informacje czy uda się anulowac taki koszt biorąc pod uwagę:

- "przypadkowe" włączenie promowania

- promowanie trwa dopiero kilka godzin 

- promowanie nie przyniosło żadnej sprzedaży 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
kostas11
#21 Demiurg#

@Ocean_sklep próbuj a jak sam piszesz na przyszłość czytaj regulamin zanim tu coś włączysz 😄 Ha ha ha 😉

30 dni po zakończeniu promocji, czyli 13 września, sprawdzimy, czy Twoje konto nadal spełnia powyższe warunki. Jeśli tak, przyznamy Ci 100 bezpłatnych 10-dniowych Wyróżnień.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Ocean_sklep
#7 Wielbiciel#

Cholerka teraz już będę wiedział 🙄😁

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Ocean_sklep jeśli trawa to kilka godzin to wyłącz i poproś o anulowanie opłaty bo błędnie to włączyłeś 🙂

a wiesz że przy wyróżnieniach płacisz prowizję podstawową + 75 % prowizji od podstawowej oraz przy zwrotach tej drugiej Ci nie oddają 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Ocean_sklep
#7 Wielbiciel#

@kostas11 tak o opłatach wiem, bo już nie raz korzystałem z "darmowych" wyróżnień.

 

Gdzie najlepiej napisać do Allegro w sprawie anulowania tej opłaty? Zakładek jest dużo i sposobów komunikacji ale jaki będzie najskuteczniejszy? 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Ocean_sklep przez kontakt https://allegro.pl/pomoc/kontakt a sposób jaki Ci wygodniej mail, telefon itp.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Ocean_sklep
#7 Wielbiciel#

@kostas11 Dzięki!

oznacz moderatorów