anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy usługa Allegro One Box DPD i UPS to dwie różne usługi?

AutoEra_pl
#8 Zapaleniec#

Czy usługa transportu Allegro One Box DPD i Allegro One Box UPS to dwie różne usługi transportu?

Chodzi o czas nadania paczek w tym samym dniu.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kostas11
#21 Demiurg#

@AutoEra_pl tak to jest jedna usługa, ale ma różnych przewoźników przydzielanych losowo i róże czasy odbiorów 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@AutoEra_pl co śmieszne jak jesteś w rejonie One Kurier to dochodzi trzeci do koryta 😄 więc możesz mieć trzech kurierów po trzy paczki i każdy zabierze jedną w różnych godzinach, taki kabaret 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AutoEra_pl
#8 Zapaleniec#

@kostas11 chodzi o to, że do DPD mogę zawieść do punktu do godz 16 i paczka pojedzie dzisiaj ale przy UPS to muszę już zamawiać podjazd. Kurier przyjeżdża 10 - 11 .

Czy nadając ONE DPD do 16 algorytm pokaże dla kupujących , że mogą zamawiać z wysyłka dziś do 16 a jak ktoś zamówi z opcją ONE UPS  to pokaże mu że musi zamówić do 11 aby to pojechać dziś. Czy allegro już tego aż tak bardzo nie rozdziela.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@AutoEra_pl możesz dać oddzielnie dla każdego przewoźnika 🙂

https://salescenter.allegro.com/delivery-settings/ordering-time-settings

onekurier.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AutoEra_pl
#8 Zapaleniec#

Tak myślałem. czyli zamówienie z teraz jedzie już jutro.

ps. już mieliśmy przypadek, że zamówienie ONE w tym samym dniu miało UPS i DPD i musiałem wezwać 2 kurierów faktycznie bez sensu podejście allegro

oznacz moderatorów

SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@AutoEra_pl Obawiam się, że Allegro One DPD nie nadasz w punkcie "normalnego" DPD, tak jak zwykły kurier UPS nie odbierze Allegro One UPS. 

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów

AutoEra_pl
#8 Zapaleniec#

@SpeedyGonzalezz u nas w PickUp biorą  

oznacz moderatorów

SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@AutoEra_pl To dobrze, bo ja np. Allegro One UPS w Access Point nie mogłem nadać. Ale mam niedaleko zielony automat, więc tam noszę wszystkie trzy mutacje Allegro One

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@SpeedyGonzalezz @AutoEra_pl ja do Epaki wszystko zanoszę, jak zamkną to zrezygnuje ze smarta 😞 nie będę z jedną paczką po trzech miejscach latał, ani czekał na trzy podjazdy 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

MikroLITY
#13 Ambasador#

@SpeedyGonzalezz 

W moim Pick Up sami mi zaproponowali nadawanie przesyłek Allegro One (dotyczy DPD).

oznacz moderatorów