anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

CZY wam tez oznaczyli oferty z wysyłka natychmiast - 8 i 9 dni ?

Django-Sklep
#8 Zapaleniec#

CZY wam tez oznaczyli oferty z wysyłka natychmiast - 8 i 9 dni ?

takie dzialanie jest skandaliczne ze strony allegro 

zablokowali nam takim oznaczeniem sprzedaz teraz przed swietami 

planuje zglosic do odpowiedniego urzedu i przekazac sprawe prawnikowi 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

Halfrunt
#18 Luminarz#

Tak, tam gdzie Pocztex jest 8dni a tam gdzie InPost kurier lub Paczkomat to mam: Kup do 14:00 dostawa jutro (czyli w czwartek)

oznacz moderatorów

Django-Sklep
#8 Zapaleniec#

to masz szczescie ze masz dodane godziny zamowienia , bo ja nawet tego nie moge teraz juz dodac 

oznacz moderatorów

Django-Sklep
#8 Zapaleniec#

mam umowe z inpostem i gwarancje dostawy do swiat nadanych presyłek do 22go wlacznie a allegro takie jaja odwala 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Jak poszukasz na tym forum to, od kilku dni sprzedający zgłaszają podobny problem. 

oznacz moderatorów

Syla270985
#12 Orędownik#

Teraz to i u mnie to cholerstwo się pojawiło, do północy było ok, dostawa widniała na piątek. InPost dostarczy przesyłki nadane dziś lub jutro, jeszcze przed świętami, dlaczego więc pokazuje się dostawa w środę-czwartek?! 😡

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Django-Sklep Ja miałem normalnie do 24.00 w nocy 18/19 > później nagle skoczyło na 9 dni > a jak podyskutowałem w innym wątku na ten temat domagając się wyjaśnień to nagle skoczyło > chyba za karę > na 15 dni

Tłumaczenie się algorytmem i danymi historycznymi jest po prostu jawną ściemą > uważają nas za debili po 4 klasach podstawówki.

oznacz moderatorów

harisma_pl
#9 Pomysłodawca#

Tak, większość aukcji z wysyłką 24 h, fodane godziny wysyłki a od wczoraj sprzedaż siadla bo pokazuje 8 dni.

oznacz moderatorów

Rokart
#9 Pomysłodawca#

U mnie to samo, kto to wymyślił i w jakim celu?

oznacz moderatorów

AkcOgrod-pl
#10 Popularyzator#

W takim:

https://allegro.pl/magazyn-allegro

Klikać mają się oferty wysyłane z magazynu allegro! 

Ja dodałem sobie Orlen Paczkę bo na nich wyświetla "dostawa do czw. 28 gr." - zawsze to coś, może ktoś pomyśli, że skoro "do" to może jednak dojdzie wcześniej albo, że chodzi o ten czwartek co jest jutro...

oznacz moderatorów

nalie_store
#8 Zapaleniec#

Mam tak samo! To jest skandal, tracę klientów 😡😡😡😡

oznacz moderatorów

Rock-Serwis
#8 Zapaleniec#

Czyli od dzisiaj  aż do Świąt mamy nie sprzedawać na Allegro a kurier przyjedzie po zero paczek ????. Mam to samo , a nawet przesunięcie godziny zamówienia nic nie dało gdyż rzekomo spełniam tylko 90 % wysyłek tego samego dnia ( CHYBA WLICZAJĄ W TO NIEDZIELE ???) bo każda wysyłka zamówiona do 13-tej jechała tego samego dnia

oznacz moderatorów

AkcOgrod-pl
#10 Popularyzator#

Tam możesz sprawdzić które zamówienia zaniżają ci ten wynik. 

U mnie jest tak, że inpost ma obsuwę i niektóre paczki chociaż kurier je klika to status wskakuje dopiero po północy albo rano - i już punkty odejmują

oznacz moderatorów

Rock-Serwis
#8 Zapaleniec#

Mam nadzieję , ze klienci będą inteligentniejsi niż analitycy Allegro i jednak złożą zamówienia nie patrząc na czasy ustawione przez Allegro lobbujące tylko wybranych sprzedawców .

oznacz moderatorów