anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy widocznośc ofert aktualnie eliminuje mniejszych sprzedających z rynku?

retrownia-sklep
#8 Zapaleniec#

Witam

Pytanie mam takie jak w tytule. Od czasu grupowania ofert ilość wejść na moje oferty spadła o jakieś 80% mimo, że w wielu przypadkach mam najlepsze ceny.

Przykład.
Sprzedaje przedmiot X i jeśli wyszukam go w szukajce to znajduje go z moim tytułem ale oczywiście link prowadzi do innego sklepu gdzie jest drożej.
Rozumiem, sortowanie według trafności, ale jeśli zrobię sortowanie według ceny to jest zupełnie ten sam wynik i mimo że moja oferta z wysyłką jest tańsza to pokazuje się oferta innego sklepu no bo grupowanie ofert.

Umówmy się, kupujący nie rozwijają listy i nie patrzą na inne oferty skoro sortują według ceny.

Czy teraz mniejsze sklepy jak mój w ogóle będą widoczne? Bo mimo 100% pozytywów nie mam szans się przebić z "trafnością" w porównaniu z molochami z 10 tysiącami ofert. Co do ceny to wiadomo, że ciężko jest konkurować małej jednoosobowej firmie z potężnymi sklepami.

Stąd ponawiam pytanie do administracji. Czy celem Allegro jest wyeliminowanie w ogóle widoczności mniejszych sprzedających?

P.S. Numer przykładowej oferty bo zaraz będziecie pytać 12400003212

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Kto więcej płaci ten jest bardziej widoczny i rozpoznawalny . Prędzej czy później drobnym sprzedawcą grozi tu totalna zagłada.

oznacz moderatorów

MSCOMPANY2
#7 Wielbiciel#

Witam,

niestety nie tylko u Ciebie,i trafiłeś w sedno mali na dno.

oznacz moderatorów

Biale_Stokrotki
#11 Animator#

to cala prawda niestety, ostatnio nawet jako kupująca na allegro szukałam lalki dla córki wyszukałam najtańsza - nawet zjechałam niżej do ofert nie promowanych... 

kupiłam po czym w proponowanych wyskoczyła mi nagle taka sama lalka (ten sam katalog) za prawie polowe ceny 😂 

zasady wyszukiwania są bardzo niejasne i wprowadzają w błąd 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Biale_Stokrotki musisz wyłączyć sortowanie inaczej będziesz przepłacał 😞 Allegro już chyba wszystko popsuło co mogło, chyba że to celowe działania żeby mogli sprzedawać wybrani 😞

sort.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ohayo_pl
#11 Animator#

Czasami zastanawiam się czy to jest to samo Alegro jak opisujecie te funkcje. Patolegro dosłownie.

oznacz moderatorów

banitos_2006
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów