anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy wy też zauważyliście znaczny spadek sprzedaży?

mix_zakupy
#8 Zapaleniec#

Hej, czy u Was też tak marnie z zamówieniami? Wrzesień jest tragiczny, spadek sprzedaży o 50% minimum. 😞 
Jakość sprzedaży mam 819 / 1000. Co zrobić aby zwiększyć sprzedaż? Jestem załamana. 😥

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@mix_zakupy katalog = bałagan na allegro, podwyżki które idą w towar przez co taniej poza allegro, konkurencyjne portale i odpływ klientów, brak kasy w portfelach u kupujących, inflacja itp. 😞

tu masz podobny wątek https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/spadek-sprzedaży/m-p/438582#M98333 

Co śmieszne jak mam branża kolekcjonerska sierpień czy wrzesień wzrost sprzedaży o jakieś 30 % 😎 tyle że mnie nie dotyczy katalog może tu jest problem 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@kostas11 kolekcjonerskie np. numizmaty i nie tylko - kupują by ochronić kapitał,  przed inflacją. To jest wytłumaczenie.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Halfrunt ja nie ma produktów inwestycyjnych 😞 a wzrost mam dopiero od dwóch miesięcy poprzednie lata na stałym poziomie 🙂 więc stawiam na zwiększoną reklamę allegro 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

U mnie i w kolekcjonerstwie szału nie ma ,wielu klientów przestaje kupować bo musi pieniążki przeznaczyć na inne ważniejsze wydatki . Coraz trudniej też uzyskać jakieś ciekawsze pozycje aby na nich coś zarobić . Dobrze że są też inne portale tematyczne gdzie można szukać innych klientów . 

oznacz moderatorów