anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy zdarza się wam płacić kupującym za usunięcie komentarza?

szymon-nadia
#7 Wielbiciel#

Moi drodzy czy zdarza się wam płacić kupującym za usunięcie komentarza nie polecam już po za allegro gdzie kupujący może napisać wszystko co mu przyjdzie do głowy a my sprzedający możemy tylko odpisać pod komentarzem co i tak nic nam nie daje bo komentarz nie polecam wpływa na jakość naszej sprzedaży  co skutkuje odebraniem smart i wielu innych narzędzi promocji nie dając nam szansy udowodnienia naszej racji i tego że kupujący jest w błędzie na gorąco przykład człowiek kupuje u mnie częśći  po regeneracji do Bmw e46 odsyła mi tą część bez żadnej informacji co się stało żadnego telefonu i dostaje negatywa że nie pasuje do jego auta i że sprzedaje zły towar sprawdziłem to w swojej sprzedaży w 2020 roku 52 osoby kupiły u mnie tą część i były zadowolone i o dziwo im pasowało wszystko i teraz mam błagać człowieka o usunięcie komentarza to troche dziwne druga sprawa okres przed swiąteczny zawalone paczkomaty na ten czas miałem człowieka który miał dużur pod paczkomatem i jak zwolnila się skrytka to zaraz wkladał naszą paczke kilku nieudało się umiesćić nie pojechały w dany dzień i oczywiście znalazł się jeden 7 rano tel wyzwiska obrażania itp obiecałem że paczka wyjdzie w ten dzień do godziny 12 paczkomat pełen by dotrzymać danego słowa pojechałem z paczką do siedziby impost 50 km by tam nadać paczke pan oczywiście śledził to na swoim telefonie i niemiał 0 13 informacji o nadaniu paczki i zadzwonił jak miałem kilka kilometrów do oddziału wyzwiska itd niesłuchał moich wyjaśnień  i zrezygnował z zakupu automatycznie zwrócilem panu pieniądze przepraszając go i oczywiście komentarz nie polecam i do tego pana terz mam dzwonići błagać go o usunięcie wpisu my też mamy swoją godność jak zwrócić się do allegro o usunięcie tych komentarzy 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@szymon-nadia Ale jakie masz pytanie? Czy sprzedawcy płacą za usunięcie negatywa? Tak, to się zdarza, mi proponowano chyba ze 3 razy jakieś gratisy za usunięcie komentarza nawet w przypadku zaniżenia jednej gwiazdki i za zamknięcie Dyskusji jako rozwiązanej. Uważam, że to niedopuszczalne przekupstwo i manipulacja systemem komentarzy. Więcej - jeden sprzedawca nawet w Dyskusji, w której uczestniczył pracownik Allegro, zaproponował mi pieniądze za zamknięcie Dyskusji. Coś okropnego.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@szymon-nadia Problem jest bardziej złożony, są źli kupujący i nieuczciwi sprzedawcy. Nie można wszystkich wsadzać do jednego worka. Są także sprzedawcy którzy "mobilizują" kupujących do zmiany komentarza. Musisz przyjąć na klatę takich kupujących.

oznacz moderatorów

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@szymon-nadia jeżeli masz dobre dowody że komentarz jest wystawiony niesłusznie możesz napisać tutaj , jest mała szansa że allegro taki komentarz usunie. Tutaj znajdziesz informacje czego nie można pisać w komentarzach. Drugie rozwiązanie to kontakt z kupującym oraz wynagrodzenie mu wszelkich niedogodności związanych z transakcją. Zadowolony kupujący może usunąć komentarz. Niestety tak tu to działa, nic nie poradzisz. 

oznacz moderatorów

szymon-nadia
#7 Wielbiciel#

Dziękuję 

oznacz moderatorów