anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dalej nie dziala nadawanie paczek ! InPost /DPD

MAMY ROZWIĄZANIE!
DomekNatury
#8 Zapaleniec#

Juz mijaja 24h i błąd nadal jest nie naprawiony a klienci juz zaczynaja zakladać dyskuje. Prosze o informacje jak Allegro zamierza odnieść sie do zaistaniałej sytuacji i czy w przypadku anulowania zakupów z uwagi na brak wsyłki towaru Allegro zwróci nam poniesione koszty ? 

oznacz moderatorów
58 ODPOWIEDZI 58
BOTIMO-PL
#1 Nowicjusz#

Cześć, mamy tą samą sytuację u siebie. 

Nie można nadać przesyłki w nowym widoku, ponieważ wszelkie działania są zablokowane przez komunikat "dodaj umowy własne".  Sytuacja dotyczy tylko i wyłącznie umowy InPost. DPD działa normalnie zarówno w nowym jak i starym widoku. 

Na szczęście nadal można dodawać paczki poprzez stary widok https://wysylam.allegro.pl/konto/sprzedaz


oznacz moderatorów
MiniModaMakow
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odp. 🙂

oznacz moderatorów
autokluczyk_immo
#7 Wielbiciel#

Witam mamy ten sam problem tyle że ani DPD ani Inpost nie działa w starym ani nowym widoku za każdym razem pyta nas o umowę własną. A najszybszy kontakt z allegro na sobotę ... będę wdzięczny za wskazówki i pomoc . Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
plexi-home
#8 Zapaleniec#

Jeśli chodzi o InPost to importuj wysyłki z Allegro bezpośrednio w Menager Paczek na stronie InPostu, to jeszcze działa 🙂

oznacz moderatorów
autokluczyk_immo
#7 Wielbiciel#

Rozumiem, a jeśli chodzi o dpd to nie wiadomo nic ? mam nadzieje, że do jutra naprawią to . 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@autokluczyk_immo @plexi-home @MiniModaMakow @BOTIMO-PL wciąż pracujemy nad rozwiązaniem problemu z nadawaniem przesyłek InPost w nowym widoku narzędzia Wysyłam z Allegro. Dodałam Wasze zgłoszenia i gdy tylko otrzymamy potwierdzenie, że nowa wersja już działa, wrócę tutaj z taką informacją. 
W tym czasie prosimy o nadawanie takich przesyłek jeszcze na starym widoku.
Sprawdźcie proszę czy w ustawieniach umowy własnej z InPost w starym widoku,
 macie podany prawidłowy token ze strony InPost.  

AKTUALIZACJA 13.01.2022 13:05
Problem z dodawaniem umowy InPost w nowym widoku Wysyłam z Allegro został usunięty. Po przejściu z zamówienia z metodą InPost przez przycisk "Nadaj przesyłkę", przekierujemy Was do formularza nadawczego. Jeśli posiadacie umowę własną z InPost, możecie od razu nadać przesyłkę. Jeśli nie - zostaniecie poproszeni o dodanie umowy własnej.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
protest321
#9 Pomysłodawca#

w starym też się nie da. 

oznacz moderatorów
autokluczyk_immo
#7 Wielbiciel#

Nie wiem jak u innych, ale u nas nie działa poprawnie, ani w starym widoku ani nowym . 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@autokluczyk_immo @protest321 dziękuję za informację zwrotną! Zgłosiłam ją dalej, czy korzystając ze starej wersji upeniliście się, że macie podany odpowiedni token ze strony InPost? Czy błąd jest taki sam jak przy nowej wersji?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
autokluczyk_immo
#7 Wielbiciel#

Ten sam problem, pyta o Umowę Własną . 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@protest321 @autokluczyk_immo otrzymałam odpowiedź, że jeżeli problem występuje także w starej wersji to wpiszcie tam (w starej wersji) ponownie dane do umowy. Dajcie proszę znać czy to rozwiązało (tymczasowo) problem?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
autokluczyk_immo
#7 Wielbiciel#

Nie rozumiem, jakie dane do umowy ? skoro my umowy żadnej nie posiadamy z dpd ani inpostem ???  a problem nadal występuje, od rana nie możemy nadawać przesyłek, niestety allegro  tak jak polski rząd, jedyne co robi, to potrafi podnosić opłaty i komplikować sprawy . Prosze mi napisać jak mamy nadać wysyłki ? ponieważ tracimy przez to KLIENTÓW 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@autokluczyk_immo aby nadawać przesyłki InPost w Wysyłam z Allegro konieczne jest podpisanie umowy z InPostem. Jeśli jej nie podpisałeś to oznacza, że korzystałeś z Managera przesyłek, aby nadawać te przesyłki i jeśli nie chcesz podpisywać umowy z InPost to możesz wciąż z niego korzystać. Jeśli chodzi o nadawanie przesyłek DPD w starym widoku to jaki problem się pojawia? Jaki otrzymujesz komunikat? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Medicom_Zabrze
#7 Wielbiciel#

Witam

Wciąż nie mogę nadawać przesyłek. Wyskakuje mi okienko iż mam dodać dane umowy np.  jeśli chodzi o nadanie przesyłki Inpost. Po wprowadzeniu danych wraz z id użytkownika i kodem autoryzacyjnym i zatwierdzeniu wszystkiego pojawia mi się na nowo ten komunikat. Bardzo proszę o pomoc iż mam kłopot z wysyłką towarów do klienta. 

oznacz moderatorów
TYGRYSEK-PL
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Witam. Od momentu zmiany 11.01.2021 przy próbie wygenerowania etykiety w zakładce Zamówienia i naciśnięciu przycisku Nadaj Przesyłkę wyskakuje mi komunikat, aby dodać umowę własną. Wygenerowałem token API i dodaję, ale system nadal prosi o umowę, choć dodałem ich z 10 takich samych i tyle wyświetla w systemie. Nadal nie można zrobic etykiety inaczej, jak tylko w Managerze Przesyłek Inpost po zaimportowaniu, a to już więcej zachodu niż bezpośrednio w Allegro. Co robię nie tak? Do wczoraj było OK.alleumowa.jpg

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Podobno te nowości z InPost im nie wyszły i pracują nad tym.

oznacz moderatorów
okrywamy-pl
#1 Nowicjusz#

Dobry wieczór,

nie mogę wygenerować etykiet do sprzedanych rzeczy. Jeszcze wczoraj wszystko działało. Klienci złozyli zamowienia z opcją wysyłki na paczkomat, w funkcjach zniknęła mi ta możliwość. Przez managera paczek również nie mogę wygenerować etykiet - z tym miałam problem od początku.

Do DPD wygenerowałam przez webtruckera.

Bardzo proszę o pomoc. Próbowałam ponownie dodawać umowę, nic to nie pomaga.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@okrywamy-pl wprowadziliśmy nowy wygląd narzędzia Wysyłam z Allegro, możesz tam wejść bezpośrednio z zakładki Zamówienia. Przy odpowiednim zamówieniu, kliknuj proszę [nadaj przesyłkę], przeniesiemy Cię do Wysyłam z Allegro. Jeśli napotkasz problemy z dadaniem umowy, bardzo proszę skorzystaj ze starej wersji. Możesz wejść do niej korzystając z tego linku

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
TechArtLidia
#8 Zapaleniec#

Przez cały dzień nie mogę wygenerować przesyłki InPost. Po kliknięciu " nadaj paczkę" ,pojawia się inf. " Dodaj umowę", wypełniam wszystkie potrzebne pola i zamiast akceptacji,cofa mnie na poprzednią stronę.  Na infolini zero porady

oznacz moderatorów
Jumiglass
#7 Wielbiciel#

Nie jesteś jedyna, coś magicy z allegro popsuli

oznacz moderatorów