anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dane Sprzedawcy powinny być bardziej widoczne

konto zamknięte
Nie dotyczy

Allegro usuwa wszystkie aukcje z danymi do kontaktu, które są zawarte w aukcji. Wszystko należy umiescić w zakładkach. Ok. Klienci mają problem ze znalezieniem danych. Sprawdziłem "okiem klienta" jak to jest w praktyce i znalazłem coś co jest fatalnym rozwiązaniem Allegro, otóż pasek ze sponsorowanymi ofertami pomiędzy opisem aukcji a zakładkami (Dostawa i płatność, Gwarancja, Reklamacja, Zwroty, O sprzedającym). Aukcja powinna być spójna - opis , zdjęcia, zakładki. Tak aby klient nie był w międzyczasie rozpraszany innymi ofertami. Sponsorowaną zakładkę umieśćcie pod ofertą a nie w jej integralnej części. Do tego jako sprzedawca nie życzę sobie aby w mojej ofercie były pokazywane inne konkurencyjne. A jeśli są pokazywane reklamy na moich aukcjach, za które płacę, to powinienem otrzymać zapłatę, czyż nie?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@konto zamknięte Podaj mi proszę przykład oferty, w której zastosowaliśmy takie rozwiązanie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@nat_not  Wszędzie tak robicie. I te oferty nie są ofertami sprzedającego.

Przechwytywanie.JPG

Ula

Ula
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@WREDZIA-W1 👍To rozwiązanie to forma promocji ofert dostępnych w Serwisie. @konto zamknięte Przyjmuję sugestię, że powinniśmy zorganizować tę przestrzeń w inny sposób.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@nat_not  Wiem, ale przyznasz, że uczciwe to nie jest. Stronę opłacił sprzedawca. Często wyróżnił na ciężkie pieniądze, a Wy na takiej stronie reklamujecie kogoś innego. Dla mnie to skandal!!!!

Ula

Ula
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@nat_not Promowanie konkurencji na stronie przedmiotu Sprzedającego?.... słabe?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@nat_not 

Ja zawsze widzę taki układ:

  1. opis
  2. ogromny blok tekstu wyjaśniający zakupy na raty (przy ofertach, które mają to dostępne)
  3. oferty sponsorowane (nie przy wszystkich ofertach, przy większości)
  4. no i dopiero reszta

nr 8878547160

> https://i.imgur.com/ZU1W0uO.png

 

 

Ja tam sobie bloki rat i sponsorowanych ofert wywaliłem w adblocku, bo dla mnie te info są zbędne 🙂

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Każda oferta na Allegro jest przedzielona po opisie paskiem sponsorowanym. Zakładki informujące o reklamacjach, zwrotach, gwarancji itd. są integralną częścią oferty i nie powinny być przedzielone paskiem reklamowym (zwłaszcza cudzymi ofertami). To wprowadza klienta w błąd. 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

wystawiasz wiadro za 100zł

znajduje się chętny Kupujący ogląda ofertę i już ma kupować

a tu zonk - reklama z wiadrami innego sprzedawcy za 99zł

--------------------------------------------------------------------------------

podobnie jest po zakupie wiadra

bo allegro wyświetla inne wiadra z tekstem - bo może cię to jeszcze zainteresować

Kupujący odstępuje odmowy bo każdy zyl się liczy

 

i nici z zakupu u Ciebie

 

to nie handel ale kpina portalu allegro ze Sprzedawcy

 

do @konto zamknięte - czytałeś do czego takie paski prowadzą

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/wykraka%C5%82em-negatywny-komentarz-za-ukrywane-informacje-przez/m-p/17487#M7634

 

bo właśnie przez te dodatki allegro Kupujący najprawdopodobniej nie mógł znaleźć zakładek o reklamacjach i gwarancjach

oznacz moderatorów