anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Darmowe wyróżnienia nie działają

kasia33340
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.

Aktywowałem pakiet 50 darmowych wyróżnień na Allegro. Znalazły się w zakładce "Przyznane zniżki".

Natomiast, gdy chce wyróżnić daną ofertę (czy to przez edycję grupową, czy edycję pojedynczą) to wyskakuje informacja o naliczeniu kwoty 19 zł tak jakby w ogóle ta zniżka nie zadziałała.

Pojawia się też informacja "Wyliczony koszt wyróżnień nie uwzględnia pakietów z Centrum Zniżek." Nie bardzo wiem jak to rozumieć. Czy ta zniżka po prostu nie będzie się tu wyświetlać i nic nie zostanie pobrane, czy jednak powinna ta wyświetlana cena wyróżnienia wynosić 0zł?

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Aditum Lada moment i Ty dostaniesz 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Aditum
#12 Orędownik#

@WREDZIA-W1 wyobrażasz sobie to jak za kilka dni będzie 50% stron to oferty wyróżnione bo dropshippingowcy zaleją darmowymi wyróżnieniami całe allegro ? A później kolejna fala przyjdzie jak sprzedawcy 1000+ dostaną swoje 🙂 

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Aditum Jeszcze nie, dopiero będzie weryfikacja za miesiąc. Więcej szczegółów [tutaj]

photo.jpg

@WREDZIA-W1  mi się wydaje, że @kasia33340  jeszcze czeka na swoje wyróżnienia. Promocja mówi o zwiększeniu liczby ofert aby otrzymać 50 wyróżnień

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@DarkStoorM A ona se w międzyczasie zmniejszyła i na koniec chyba jastrząb ją porwał 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Aditum
#12 Orędownik#

@DarkStoorM Aa to mnie nie dotyczy dlatego nie widziałem. Właśnie się zastanawiałem dlaczego dali coś dla sprzedawców z ilością do 999 ofert w terminie startowym a dla 1000+ już nie a ja po prostu nie widziałem tego 😉 Swoją drogą to czysty zysk pomimo takiego rozdawnictwa Allegro ma. Większość z "obdarowanych" nie wyróżniłaby ani jednej oferty więc dla Allegro 0zł, teraz gdy dostaną 50 wyróżnień to Allegro będzie trzaskać prowizję więc dodatkowy przychód. 

Ten czas na wykorzystanie tych wyróżnień powinien być dłuższy, wykorzystanie go w momencie gdy dostaną go wszyscy na raz jest bez sensu.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Aditum Nigdy nie dają wszystkim naraz, bo wyróżnienie wszystkiego nie jest wyróżnieniem 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Aditum
#12 Orędownik#

@WREDZIA-W1

"Przyznanie bezpłatnych pakietów dodatkowych opcji “Wyróżnienie” na Konta spełniające wymagania opisane w ust. 5 i 6, zostanie przeprowadzone osobno dla każdego Terminu weryfikacji, odpowiednio w terminie 14 dni od danego Terminu weryfikacji." 

Czyli termin weryfikacji nr 1 to 24.07 i w ciągu 14 dni dadzą wszystkim co spełnią 🙂 Później druga fala 24.08 a następnie 21.08 (stawka VAT) oraz 21.09 (stawka VAT) więc największa kulminacja będzie w sierpniu 😉

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Aditum W sierpniu to ja jadę na ryby na Bug 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Aditum
#12 Orędownik#

@WREDZIA-W1 Ominie Cię ten cyrk 😉 

oznacz moderatorów

york-shop
#7 Wielbiciel#

Witam 

Podepnę się pod temat ponieważ u mnie jest podobna sytuacja. Wstawiłem ponad 30 proc nowych ofert w stosunku do wcześniejszych jednak mie otrzymałem żednej informacji o przyznanej zniżce. 

Drugie pytanie to jak mogę sprawdzić ile faktycznie dodałem ofert od zaakceptowania promocji i kiedy przyznawany jes pakiet darmowych wyróżnień.? Bo Dat w regulaminie nie widziałem jedynie przykłady naliczania

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@york-shop Czy potwierdziłeś swój udział w tej promocji w Centrum Zniżek

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

york-shop
#7 Wielbiciel#

Tak, ale już dostałem odpowiedź z innego Waszego źródła cyt:

"Pakiet promocyjnych wyróżnień zostanie przyznany na Pani konto do 14 dni do dnia rozliczenia promocji, tj. od dnia 24.07. Wyróżnienia będą dostępne do aktywacji w Centrum Zniżek. Proszę jeszcze o cierpliwość."

 wiec spokojnie czekam 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@york-shop Dokładnie tak, punkt 8 regulaminu tej promocji mówi: "Przyznanie bezpłatnych pakietów dodatkowych opcji “Wyróżnienie” na Konta spełniające wymagania opisane w ust. 5 i 6, zostanie przeprowadzone osobno dla każdego Terminu weryfikacji, odpowiednio w terminie 14 dni od danego Terminu weryfikacji." Jako, że w Twoim przypadku data weryfikacji to 24.07., w ciągu 14 dni od tego dnia otrzymasz 50 wyróźnień. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

@WREDZIA-W1 Śmiem twierdzić, że wyróżnienie 50% to też d.pa.

Dodatkowa prowizja dla all, a dla sprzedawcy prawie żadnych korzyści, bo ile jest takich kategorii w których masz kilkanaście ekranów do przewinięcia, a połowa z tego wyróżniona. Efekt?

oznacz moderatorów