anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Darmowy podjazd kuriera InPost

MAMY ROZWIĄZANIE!
sklepbarontex
#9 Pomysłodawca#

Co w sytuacji gdy np. mam rano 30 zamówień na kuriera InPost , zamówię kuriera ok godziny 12, a o godzinie 14 przyjdą kolejne 3 zamówienia ? Muszę z nimi jechać do paczkomatu ? Bo chcąc przez system dołożyć je do pozostałych 30 nalicza opłatę za podjazd kuriera. Da się to jakoś obejść? 

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
Client:79577720
#14 Krzewiciel#

Albo czekasz na następny dzień albo samodzielnie do paczkomatu. 

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@sklepbarontex nie przejmuj się tym, tylko spokojnie dokładaj paczki. Żadnych dodatkowych opłat za podjazd kuriera nie będzie. Codziennie tak robię, a kuriera zazwyczaj zamawiam wieczorem i wszystkie zamówienia poranne dokładam.

oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#

sklepbarontex zamów kuriera na jak najpóźniejszą godzine a to co kupione po tej godzinie odbiór kolejnego dnia

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

sklepbarontex w zleceniu odbioru musisz mieć min. 5 paczek do darmowego odbioru . Jeśli nadasz więcej nie zostaniesz obciążony dodatkowo . Pilnuj sobie tylko czy wszystkie paczki są zeskanowane . Od wielu lat kurierzy przyjeżdzżają do mnie po paczki i prawie nigdy nie nadałem tyle co w zleceniu , zawsze więcej . Nigdy nie miałem dopłaty za ponadplanowe paczki .

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@sklepbarontex jeśli masz umowę i darmowe odbiory to wystarczy zlecenie jednej i zabierają wszystko, nie wiem jak jest jak zamawiasz poza umową w zleceniu ma wtedy ilość paczek i ich numery, tu pewnie zależy od kuriera czy zabierze ? najlepiej podpytaj się jego jak to rozwiązać żeby było bez komplikacji 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
siesio
#10 Popularyzator#

Jak masz większą ilość paczek to możesz dogadać się z Inpostem na zlecenie stałe i nie będziesz musiał "zamawiać kuriera". Przechodziłem to już kiedyś, startowałem od 3-10 paczek dziennie. Niestety poniżej 5 była dopłata, ale lepiej to wychodziło niż zamawianie kuriera przez system.

Teraz mam zlecenie stałe na określoną godzinę. Wszystko ustalane z przedstawicielem Inpostu oraz kurierem czyli podwykonawcą Inpostu (pamiętaj, że to nie Inpost odbiera od Ciebie paczki tylko firma, która świadczy usługi dla grupy Integer czyli Inpost i lepiej też z tą małą firmą warto się dogadać aby nie było nieporozumień). Obecnie nie mam już dopłat za zlecenia np. na 2 paczki. Robimy paczuchy dopóki kurier nie przyjedzie, on ma zlecenie stałe, wpikuje na to zlecenie nasze paczki.

Jak wspominałem miałem 3-10 paczek (jakieś 2-3 lata temu), teraz to jest 50-150... więc chyba Inpostowi się opłaca. Nie wiem komu i kiedy dają zlecenia stałe, ale znajome firmy z okolicy mają tak jak ja stałki. Nie mają tylko Ci, którzy nadają okazyjnie poniżej 5 paczek/dzień.

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

_Likos_ - przejdź do realiów. Tego nie da się tak załatwić. Jak masz ze 200, 300 paczek lub więcej to możesz sobie indywidualnie ustalać godziny odbioru. Przyjeżdża auto na określoną godzinę (typu bus) i pakuje się do pełna.  Jak jesteś w dużym mieście, gdzie kurierzy "krążą cały czas" lub jest tam placówka InPost - to też można dyskutować o godzinach odbioru. Lecz jeśli jesteś na trasie, gdzie kurier nabija ze 150-250 km , żeby obsłużyć klientów - to nie możesz w żaden sposób liczyć na jakąkolwiek ustaloną godzinę odbioru - to jest po prostu fizycznie niewykonalne.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów