anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego allegro karze za urlop

miKAdostyl1
#8 Zapaleniec#

witam,chciałbym sie podzielić absurdem jaki mnie spotkał jako SS,więc tak-przebywając na urlopie ,który oczuwiście miałem zaznaczony w allegro,utraciłem tytuł SS za to że nie wysyłałem paczek w terminie,Absurg polega na tym,że to nie klienci byli nie zadowoleni z tego faktu a  allegro,że jak mogłem przybywac na urlopie i nie nadawac przesyłek?,w odpowiedzi usłyszałem tylko,że taki jest regulamin,czy nie uważacie ,że to jest jakiś absurd?,od czego jest urlop?,chyba po to aby odpocząć,min,także od allegro-ale nie przebywając na urlopie musiś co godzinę zaglądaąc do skrzynki @ czy przypadkiem któś o cos nie poprosi,albo co gorsze nie podejmie jakieś dyskusji-ponieważ zbyt późny kontakt także skutkuje karami w jakości sprzedaży.Może to trochę chaotycznie napisałem ale wg mieże chodzi mi o formę postrezgania URLOPU na allegro w który i tak trzeba się cały czas kontaktówać z klientami,pozdrawiam prowadzących Jedno osobową dziłal.

oznacz moderatorów
35 ODPOWIEDZI 35

mikeza
#20 Guru#

@miKAdostyl1  przerabiałem ten temat rok temu, również straciłem tytuł SS, przede wszystkim z powodu spadku % terminowości wprowadzenia nr przesyłek.

Korespondencja z allegro zupełnie bezskuteczna, według nich podczas urlopu powinienem normalnie pracować, kontaktować się z klientami, wprowadzać nr paczek, może jeszcze realizować wysyłki ?

Na moje pytanie do konsultanta, czy jak on jest na urlopie to również odpowiada na maile allegrowiczów i rozwiązuje ich problemy nie dostałem odpowiedzi.

Temat poruszałem jeszcze wiele razy na forum allegro, ale poza sugestią, że ktoś tam kiedyś ukłoni się nad pomysłem, aby w okresie urlopu zawieszać statystyki nic więcej nie ugrałem.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

znaczy kara za urlop musi być: długa i uciążliwa, bo ja teraz całe wakacje będę odrabiała straconego SS

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@AGLOPRIMA2  pocieszające jest to, że jak straciłem rok temu SS to sprzedaż strzeliła do góry. Miałem dwa razy tyle roboty po jego stracie w porównaniu z poprzednim okresem. Po pół roku go odzyskałem i nie zauważyłem żadnej różnicy w obrocie. Zupełnie.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

No może, zobaczymy jak to się potoczy...

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@mikeza  Może SS to taka ukryta kombinatoryka! Jak otrzymasz status SS, to jest git, jak nagle go stracisz, to robisz wszystko, żeby go odzyskać (chociaż teraz już nie ma takiego boom na SS), co za tym idzie - większa sprzedaż/zadowolenie klientów, kasa dla allegro.

Może dlatego tak zmieniają się warunki SS. Coś w tym jest 😄

Straci się znów, to kombinuje się dalej. Przynajmniej plusem są darmowe monety na kilka transakcji 😄

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

ty może dutki dostajesz a u mnie w licytacjach to nawet z SS nie mam

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@DarkStoorM  dokładnie - kolejny sposób na zmanipulowanie sprzedających i zapędzenie ich do katorżniczej pracy w celu spełnienia wyśrubowanych wymagań programu 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

ja też mam podobnie SS mam od lipca 2018 dwa lata harówy i uleganie regulaminom i klientom ale teraz zaczynam zasłużony dłuższy zaległy urlop i wszystko raczej szlak trafi bo urlopu wziąłem sobie więcej niż można zaznaczyć jednorazowo na allegro tj.około miesiąca po takiej robocie mi się należy dyspozycyjność 24 h na dobę . po powrocie czeka mnie chaos zaniżone noty od klientów (niektórzy nie uznają urlopów sprzedawców a już allegro to na pewno) czy może być gorzej -widząc co się dzieje to chyba tak. 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@mwmonety zakończ oferty i ciesz się życiem 🙂 Ja już zakończyłem 90%. Jutro rano zakończę pozostałe.

Jak dzisiaj dzieciakom powiedziałem, że będę miał czas w końcu obejrzeć z nimi jakiś film a może i dwa, to mało nie eksplodowały z radości... Tak niestety wygląda prowadzenie 1 osobowej działalności na Allegro. Jest się gościem w domu i zamiast poświęcać czas rodzinie to się siedzi i zawija jak ten świstak 😕

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

wystawionych już nie mam tyle że zaległe wpłaty wchodzą ale racja luzik ,piwko spacer a co będzie zobaczymy.

oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

Trzeba było zapisać nazwiska "botów" z obsługi Allegro i poczekać na ich urlop, niech zapier*** o 1 w nocy bo mam pytanie, co mnie to obchodzi że jest na Karaibach

 

Ciekawe czy oni pisząc takie rzeczy mają w ogóle świadomość tego co robią, czy po prostu są przeciwieństwem znanej usługi Allegro  🤣

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

to duży zespół jak jeden leży i się byczy za nasze to ma kto za niego pracować a my co jednoosobowe firmy ,tyramy ,zarabiamy ,a jak chcemy odpocząć to kara musi być bo inaczej nie wolno tu takich zachowań określać

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Mam jeszcze pytanie do @_HolaOla_ @msniezek  jak to możliwe, że mimo, iż miałem już wcześniej zakończoną aukcję to przed chwilą dostałem zapytanie od klienta, wysłane z tej aukcji!!! Fakt, że gość kupił tam kilka dni temu, ale mimo wszystko, mail jest zatytułowany tak jak to wygląda gdy aukcja jest normalnie widoczna i aktywna, czyli

"Pytanie o przedmiot xxxxxxxxx (numer oferty: xxxxxx)"

Jak tak ma wyglądać spokój w czasie urlopu nawet przy zakończonych aukcjach to ja dziękuję.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte No bo w zakończonych ofertach też jest przycisk "pytanie do sprzedającego".

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

a przy aukcjach zakończonych przed zakodowaniem danych meilowych są jeszcze pełne adresy i do starych klientów można pisać normalnie bezstresowo korzystając ze swojej poczty 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

To wszystko jest bez sensu....

oznacz moderatorów