anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro przetrzymuje nasze pięniadze

AnticorrGdansk
#2 Obserwator#

Od maj tego roku Allegro przetrzymuje nasze środki pieniężne za obsługę sprzedaży przez PAYU. Kontakt możliwy jest jedynie przez formularz. Już kilkukrotnie składaliśmy wyjaśnienia przez konto Allegro ale niestety jesteśmy zbywani. PAYU za pośrednictwem konta jakie mamy w Allegro nie może zrozumieć podziału udziałów w naszej firmie które zostały umorzone i nie zgadza się ich wartość bo udziały nie są podzielne.

Na Państwa prośbę już kilkukrotnie potwierdzaliśmy wszystkie wymagane dane: osoby wyszczególnione w CRBR, skład własnościowy spółki, aktualne dokumenty KRS. Wszystkie podane przez nas dane są prawdziwe i zgodne z obowiązującymi przepisami prawa. Co więcej, są jednoznacznie potwierdzone przez Krajowy Rejestr Sądowy w dokumentach KRS oraz dostępny CRBR. Na podstawie tych dokumentów można jednoznacznie i w ciągu minuty stwierdzić, że osoby ujawnione w CRBR są podane prawidłowo i zgodnie z wymaganiami przepisów prawa. Co więcej wielokrotnie składaliśmy w tej sprawie szczegółowe wyjaśnienia i dokumenty.

Jest to dla nas tym bardziej dziwne, że wszystkie inne instytucje finansowe: banki, firmy leasingowe czy ubezpieczeniowe nie miały żadnego problemu z potwierdzeniem i uznaniem prawidłowości tych danych. Dane te są oczywiste, a matematyka jest jednoznaczna.

CHCIAŁBYM INNYM UŻYTKOWNIKOM PRZEKAZAĆ INFORMACJĘ PRZEZ NAS SPRAWDZONĄ JAK NIEKOMPETENTNI LUDZIE PRACUJĄ W ALLEGRO I PAUY.

ZGODNIE Z PODPOWIEDZIĄ NA FORUM SKŁADAMY SKARGĘ DO URZĘDU

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

drN22
#8 Zapaleniec#

Proszę sobie wyobrazić jakimi sumami NASZYCH pieniędzy dysponuje Allegro.
Allegro może codziennie z NASZYCH pieniędzy zakłądać lokaty na setki tysięcy czy miliony złotych.
Milion przetrzymanych pieniędzy Użytkowników i sprzedawcó przez 1 TYDZIEŃ to duże zyski.

Ciekawe czy Allegro odprowadza podatki od tych zysków z Obrotu gotówką Klientów. Warto sprawdzić. 

oznacz moderatorów

MODECOM_STORE
#8 Zapaleniec#

a banki np. działają inaczej?

oznacz moderatorów