anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odp.: Dlaczego Allegro toleruje chamstwo?

Moderator
Moderator

@xyz96 Nie zamierzam tutaj odkręcać, ani zaklinać rzeczywistości. Nie mogę się jednak zapoznać ze sprawą, jeśli mi jej nie wskażesz. W swojej wypowiedzi przedstawiłeś jej przebieg wyłącznie ze swojej perspektywy, więc jeśli oczekujesz, że w jakikolwiek sposób się do niej odniosę, poproszę o jej numer. 

W kwestii drugiej części Twojej wypowiedzi, to rozumiem tutaj sarkazm i dziękuję za poradę, ale wskazałam już jak weryfikowane są zgłoszenia dotyczące naruszania zasad i jakie podstawy kwalifikują komentarze i odpowiedzi do usunięcia. Regularnie kasujemy te wpisy, w których publikowane są loginy i dane kontaktowe użytkowników, czego najlepszym przykładem są odpowiedzi, które wskazałeś powyżej. 

Ola
   Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...

#10 Popularyzator#

Ciekawie sie czyta😉 ale ludzie powinni sami reagowac jezeli ktos kogos nazywa poblicznie kretynem,baranem itp to mozna go scigac z powodztwa cywilnego...jakby wplacil z 5 tysiecy na schronisko dla zwierzat podejrzewam ze wiecej by takich wypocin nie opublikowal😉

Odpowiedz
Ładowanie...

#12 Orędownik#

Bohater oryginalnego posta, Monsieur Xiaomi_Pl znowu w akcji:

"Przykład Allegrowicza, który ma absolutnie w czterech literach Kupującego. Absurdalna sytuacja, zakupiłem produkt za 40zł, a po godzinie "Allegrowicz zaktualizował cenę produktu" na 17zł. Napisałem od razu i zamiast słów grzecznościowych "Dzień dobry, przykro nam, sorry" czy propo giftu rekompensaty, cokolwiek, to na sucho dostałem kartę zwrotu i że to promocja Allegro. Jestem zniesmaczony, ale nie mam czasu na zabawę w zwroty. W opisie 2400rpm, a na pudełku 1000rpm i inny poziom hałasu. Brawo. "

Odpowiedź z dnia 10 lis 2020

"Przykład allegrowicza, który idzie do biedry kupić banany, po czym na drugi dzień żąda zwrotu, bo jest promocja- nie polecamy takich ....ozjadów"

zanim się zlecą obrońcy sprzedającego to dodam tylko, że gość regularnie odpowiada w ten sposób i włos mu z głowy nie spadł 😉 
Odpowiedz
Ładowanie...

#11 Animator#

@myslenie-szkodzi 

Wg mnie to zgłaszając takich sprzedających działasz w ich interesie - Allegro usunie te odpowiedzi, więc potencjalny kupujący nie dowie się jaki to burak i dokona u niego zakupu. 

Ja zdecydowanie wolę wiedzieć przed zakupem, że sprzedający to jakiś prostak.

Odpowiedz
Ładowanie...

#12 Orędownik#

@vonNogay po części masz rację 🤔 okej, przy następnym gagatku wyrzucę linki do aukcji, będzie ciut trudniej 😃

Odpowiedz
Ładowanie...

#9 Pomysłodawca#

tak sie wtrace i moze troche odkopie bo lubie takie tematy. Piszesz, ze sprzedajacy to prostak.. Powiedz.. czy wsrod kupujacych rownierz moze byc prostak czy to tylko dotyczny sprzedajacych ?:)

I dla mnie to mam to gdzies czy sprzedajacy to prostak czy nie, czarny bialy czy zielony. Bylem dostal to co chcialam dostac.

A jescze co do kupujacych... to jacy jestesmy doskonale bylo widac w pamietnej akcji Lidla. Napewno wiecie o co chodzi 🙂

Odpowiedz
Ładowanie...

#12 Orędownik#

Inny sprzedający, uwaga, bo będzie dość schizofrenicznie... 😄

1.

"Chińskie lampki bez oryginalnego opakowania. Bez oznaczenia firmy millenium, wtyczka zmieniona na postarzaną nieoryginalna. Przyczepione do starej tektury, żarówki które są zapasowe nawet nie dobrane do kompletu i od razu sie palą. To chinszczyzna, ktora juz od dawna krąży po rynku, NIE LICYTUJCIE!!!!"

Odpowiedź z dnia 14 paź 2020

"a GDZIE w OPISIE aukcji i na ZDJĘCIACH widzi tam Tam PUDEŁKO ... ??? ... Dlaczego Pan KŁAMIE i wypisuje BZDURY ... ??? Już Raz Allegro USUNĘŁO Pana KŁAMLIWY i OSZCZERCZY komentarz !!! Po którym rynku krąży ...??? w związku z tym ze mnie Pan SZKALUJE i Celowo PSUJE moja OPINIĘ - umieszczam Pana "XXX" na czołowej pozycji mojej CZARNEJ LISTY . Zabraniam aby Kiedykolwiek i Cokolwiek Pan jeszcze u mnie kupował ... !!! "

2.

"Specjalnie dopytywałam mailowo, czy naczynie ma ubytki emalii. Odp: Nie ma! A jednak ma! I to nie jedną, nie dwa a nawet nie trzy... W takiej sytuacji nie można piec mięsa... Ładne, więc pójdzie do czego innego ale...niesmak zostaje."

Odpowiedź z dnia 09 kwi 2020

"Kupiła Zabytkową 50-cio letnią UŻYWANĄ Żeliwną Gęsiarkę. Faktycznie pytała o Odbicia Emalli -odpowiedziałem ze NIE MA bo fabryczna KROPECZKA - niedolanie szkliwa wielkości OSTRZA SZPILKI - nie jest OBICIEM emalii !!! Koronawirus Szkodzi na PŁUCA zakłóca SMAK i WĘCH ale okazuje się że i atakuje MÓZG.WSZEM i WOBEC informuję że "XXX" jako Klientka która PSUJE moją Reputacje Bez Uzasadnienia NINIEJSZYM zostaje Pretendowana do Mojej CZARNEJ LISTY.Taką decyzję podjęła Komisja WERYFIKACYJNA !!!"

3.

"Zamówione talerzyki przyszły w paczce pełnej ŚMIECI!!!! Z obrzydzeniem rozpakowywałam zamówienie... paczka była pełna opakowań po piwie i inne plastikowe worki... NA JEDNYM BYŁ PRZYKLEJONY WŁOS łonowy?!?"
Odpowiedź z dnia 23 lip 2020

"Czytając komentarz od "XXX" po ponad 15-letnim pobycie na Allegro - Doznałem SZOKU ...!!!... Nie wyobrażałem sobie że Młoda Subtelna (???) Kobieta (???) może wystawić tak WSTRĘTNY WULGARNY KŁAMLIWY i ZŁOŚLIWY komentarz ...W dobie EKOLOGII i Ochrony Środowiska używa się Wtórnych CZYSTYCH Materiałów Pakowych aby Ratować Ziemię . Pani tego nie rozumie ? Za WULGARNOŚĆ umieszczam Panią Na CZARNEJ LIŚCIE . Zabraniam aby KIEDYKOLWIEK i COKOLWIEK Pani u mnie kupowała !!! Zdecydowanie NIE POLECAM"

Odpowiedz
Ładowanie...

#9 Pomysłodawca#

Musze sie spytac co do nr. 3.

Skad wiedziała, ze to łoniak? :):):)

I sumie jak pakuje to tez jako upychacz wrzucam jakies smieci 🙂 Znacyz gazety jakies i kartony 😛

Odpowiedz
Ładowanie...

#14 Krzewiciel#

A moim zdaniem, po wyedytowaniu danych osobowych i loginów, takie odpowiedzi powinny zostać. Jako sprzedawca wiem, że negatywy mogą być z d. wzięte, dlatego jako kupujący ze szczególną uwagą czytam odpowiedzi do negatywów. I w tych przypadkach omijałbym sprzedawcę szerokim łukiem.   

Odpowiedz
Ładowanie...

#15 Entuzjasta#

@akcesoria-net-pl   Popieram,  właśnie takie  odpowiedzi powinny zostawać,  to jest najlepsze świadectwo jakości  sprzedającego.

Jeżeli  Allegro  da  takiemu  "twórcy"  naganę lub  usunie jego posty  to  tylko  ukrywa jego  "artystyczną"  działalność  🤐

Odpowiedz
Ładowanie...

#9 Pomysłodawca#

powinny zostawać, ale sprzedający otrzymywać ostrzeżenia

Odpowiedz
Ładowanie...

#12 Orędownik#

I kolejny, co podaje dane swoich klientów... https://allegro.pl/uzytkownik/karbonowy_pl/oceny?recommend=false&page=1

Odpowiedz
Ładowanie...

#16 Inspirator#

i dobrze

Sprzedawca podpisał wypowiedź Kupującego, który szkaluje jego firmę

i komentarzami wykracza poza ramy oceny produktu

Odpowiedz
Ładowanie...

#10 Popularyzator#

Imie i Nazwisko można podawać w tym wypadku gdyż nie ma możliwości "skojarzenia" takiego kupującego z osobą która oceniała i kim jest, miałem kurs RODO w firmie haha 😉 Ale miała mozliwość napisać dlaczego takie oceny a tego nie zrobiła to sprzedający napisał i dobrze.

Odpowiedz
Ładowanie...