anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego ALLEGRO usuwa negatywne komentarze? ONI CHYBĄ CHCĄ ŻEBYŚMY MIELI KŁOPOTY.

PANDREAS-P1
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Allegro usuwa tylko te niezgodne z regulaminem. Czyli np jak wyzwiesz kogoś od oszustów to usuną ale jak napiszesz, ze przez tyle i tyle czasu nie zostało wysłane to nie usuną....

oznacz moderatorów

PANDREAS-P1
#7 Wielbiciel#

 Żadnych wyzwisk nie było, tylko namowa do omijania sprzedającego szerokim łukiem. Dwa tygodnie męczyłem się z problemem. Wysłali mi towar inny niż kupiłem i jeszcze musiałem udowadniać swoją niewinność. Masakra...

oznacz moderatorów

AQUASYSTEMS
#12 Orędownik#

allegro nigdy, ale to nigdy nie usuwa negatywnego komentarza bez jasnych przesłanek, czyli tak zajść musiały. Musiałeś użyć jakiegoś zabronionego słowa. 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@PANDREAS-P1 Coś musiałeś napisać, co było niezgodne z prawdą, albo z regulaminem. Inaczej by nie usunęli. 

oznacz moderatorów

PANDREAS-P1
#7 Wielbiciel#

Allegro najpierwej prosiło mnie o usunięcie opinii ale się nie zgodziłem. Po kilku dniach usunęli sami. Wszystko co napisałem o sprzedającym było prawdą i przestrogą dla innych kupujących.

oznacz moderatorów

AQUASYSTEMS
#12 Orędownik#

Dla CIebie było prawdą i przestrogą jednak allegro uznało inaczej. 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Może krytycznie oceniłeś sprzedawcę tylko dlatego że nie podobał ci się u niego kupiony przedmiot . W takich przypadkach oceniasz produkt ,a sprzedawcę oceniasz za czas wysyłki ,jakość obsługi czy zgodność z opisem . Jeśli produkt był kiepskiej jakości to oceniaj produkt.

oznacz moderatorów

PANDREAS-P1
#7 Wielbiciel#

Problem był tego typu, że kupiłem sprzęt inny niż mi przysłali, jeszcze musiałem udawadniać, że to nie jest moja wina. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PANDREAS-P1 przepraszam, że czekałeś na odpowiedź. Komentarz został usunięty, ponieważ zawierał nazwę sprzedającego/sklepu, a jest to niezgodne z naszym regulaminem. Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość e-mail w tej sprawie. Sprawdź to proszę, numer sprawy to 24050608. Możesz ponownie wystawić komentarz, w ciągu 90 dni od daty zakupu, czyli do 22.08.2022r. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów