anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego allegro zatwierdza negatywne komentarze od kupującego, który nie odebrał paczki?

sonia74
#9 Pomysłodawca#

Otrzymałam komentarz negatywny od kupującego, który nie odebrał paczki czyli nie widział przedmiotu, ale oznaczył go jako zupełnie niezgodny z opisem? Przed wystawieniem komentarza zadzwonił i wyzwał mnie bardzo ordynarnie. 

Złożyłam skargę do Allegro, to komentarz wykreślono, ale  kupująca przysłała mi maila z pogróżkami! Allegro czyta korespondencję i nie reaguje bo nie może; klient nie posiadał  u nich konta. Obiecano zająć się sprawą kupujących niezarejestrowanych i na obiecankach się skończyło; oni nadal "kupują" i nie odbierają paczek albo zwyczajnie nie płacą , to nagminne! 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

@sonia74 Może widział przedmiot gdzieś indziej🤔, ale takie komentarze nie powinny mieć miejsca, komentarz powinien odzwierciedlać prawdziwy przebieg transakcji.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sonia74 Jeśli klient wystawił Ci komentarz, ma konto w Serwisie. Dodatkowo klienci niezarejestrowani nie mogą już kupować w Allegro.

Jeżeli dostajesz korespondencję z adresów mailowych niepowiązanych z żadnym kontem Allegro, nie pomożemy. Jeśli jednak otrzymujesz wiadomości przez Centrum wiadomości, od osób korzystających z Serwisu, zgłoś je przez ten formularz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@nat_not co to za bzdury?

Jeżeli dostajesz korespondencję z adresów mailowych niepowiązanych z żadnym kontem Allegro, nie pomożemy

Dlaczego serwis wprost pisze, że nie nic nie zrobi z działaniami pozaregulaminowymi

forma kontaktu nie ma tu znaczenia

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@sonia74 Przed wystawieniem komentarza zadzwonił i wyzwał mnie bardzo ordynarnie. 

Na takie zachowanie nic nie poradzisz. Komentarz masz wykreslony, a adres mailowy zablokuj na swojej poczcie. Będzie spokój. Nie przejmuj się "Ciemnota wiele wyjaśnia"

oznacz moderatorów