anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego firmularz kontaktowy nie działa?

poltax
#8 Zapaleniec#

Pousuwaliście mi oferty, ponieważ rzekomo zawierają linki do stron. Sprawdziłem i żadna z nich nie ma linków.

Próbuję od rana wysłać formularz kontaktowy i nie mogę. Cały czas kręci się kółko.

Dlatego proszę o informację w którym miejscu znajdują się linki w usuniętych przez allegro ofertach: 

13171858332, 13175265382

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@poltax czy masz na myśli uzyskanie dokładnego powodu usunięcia wskazanych ofert?

W kwestii formularza kontaktowego, sugeruję, abyś usunął pamięć podręczną przeglądarki i spróbował w karcie incognito. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

poltax
#8 Zapaleniec#

Nie pomogło. Zmieniłem przeglądarkę i jest to samo. W związku z tym odpowiedz na moje pytanie: dlaczego usunęliście oferty, w których nie ma linku do żadnych stron?!

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@poltax konsultuję Twoje zgłoszenie. Proszę Cię o chwileczkę cierpliwości. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@poltax otrzymałam informację, że link '' jezykiobce.pl'' znajdował się na okładce i w parametrze "wydawnictwo".

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

poltax
#8 Zapaleniec#

W którym miejscu!???? Poniżej zrzuty ekranu. Durnia ze mnie robicie?

poltax_0-1686918605780.pngpoltax_1-1686918657400.pngpoltax_2-1686918676539.pngpoltax_3-1686918694936.png

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@poltax przykro mi, ale te zrzuty, które dodajesz nie są dowodem, ponieważ mogłeś edytować parametry. Jak już wskazałam, był link w parametrze wydawnictwo oraz na zdjęciu. Na zrzucie, który teraz dodałeś również widać link na okładce książki. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

poltax
#8 Zapaleniec#

Niczego nie edytowałem. Na okładkę nie mam żadnego wpływu! Po prostu nie potraficie przyznać się do tego, że u was pracuje kupa ignorantów. Nie musisz odpowiadać.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@poltax adres na okładce powinieneś zasłonić do zdjęcia, natomiast tutaj znajdziesz link do oferty z momentu jej zamknięcia. Widać, że w parametrze "wydawnictwo" jest adres strony. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów