anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mam nieaktywne wypłaty?

4u_warszawa
#8 Zapaleniec#

nie moge aktywowac przelewy 24 ,przelew zwrocony (1,01 zl) dodawalam dokumentyni nadal nieaktywne.Co mozna zrobic zeby aktywowac te przelewy 24 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@4u_warszawa, z tego, co widzę, zostałeś poproszony o przesłanie skanu lub czytelnego zdjęcia brakującego dowodu tożsamości. Skany powinieneś załączyć poprzez zakładkę "Ustawienia wypłat".
 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Michciozip
#7 Wielbiciel#

Mam podobny problem, natomiast mój problem wiąże się z tym, iż widnieje imię mej żony jako właściciela rachunku który potwierdzam. Wysłałem swój skan dowodu osobistego oraz akt małżeństwa do pomocy Allegro oraz dane mej żony są podane w opcjach allegro. Czy robi to problem, że w profilu widnieje moje imię lecz wpłata jest z imienia mojej żony? Posiadamy wspólne konto bankowe i jak wyżej pisałem potwierdziłem nasze małżeństwo

oznacz moderatorów

Michciozip
#7 Wielbiciel#
  • Witam. Mym pytaniem jest czy jest problem w tym iż wysłałem kwotę 1,01zl na aktywację usługi wypłat z konta, na którym jako właściciel widnieje imię mojej żony? W ustawieniach profilu jest ona wpisana, wysłałem prośbę o zmianę danych profilu opierając się na akcie małżeństwa oraz wysłałem w celu potwierdzenia skan dowodu osobistego mej osoby. Posiadamy wspólne konto bankowe i wpędziło mnie to w zakłopotanie
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Michciozip tak muszą być dane przelewu takie same jak dane konta allegro 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

To trwa 5 dni roboczych, dane konta Allegro muszą być takie same jak dane konta w banku. Jeśli minęło 5 dni, pisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb

oznacz moderatorów

Michciozip
#7 Wielbiciel#

W takim razie jakie dokumenty muszę przesłać, aby weryfikacja przebiegła pomyślnie? Zależy mi bardzo na szybkim załatwieniu sprawy gdyż nie mogę czekać. Wysłałem w tej sprawie notkę do pomocy dostarczając skan aktu małżeństwa, czy to wystarczy? Dodam iż ten sam akt dodałem jeszcze w celu zmiany danych konta Allegro, czy powinno to załatwić sprawę?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Michciozip, widzę, że skontaktowałeś się z nami mailowo. Proszę Cię jeszcze o chwilę cierpliwości. Przypomniałam się w Twojej sprawie. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Michciozip, dostałam informację, że Twoje wypłaty zostały aktywowane, jednak potrzeba jeszcze chwili, abyś mógł zlecić wypłatę. Powinno być to możliwe jeszcze dzisiaj. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Michciozip
#7 Wielbiciel#

@mr_oma @Wypłata jest już zlecona dlatego zapewne pisze, że wypłaty nie aktywne gdyż nie posiadam środków na koncie Allegro gdyż są przekazane do wypłaty🙂

oznacz moderatorów