anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mam zablokowane konto ?

balaj20
#7 Wielbiciel#

Cześć, handluje na allegro od około 3 lat i nie miałem jeszcze takiej sytuacji... Chodzi o to, że mam zablokowane konto, ponieważ nie spłacałem długu (20zł) przez jakiś czas, dostałem maila od firmy windykacyjnej i wtedy zauważyłem, że mam dług na allegro, więc od razu go spłaciłem czyli 14.01.2021 dokonałem wpłaty na konto firmy windykacyjnej z dopiskiem numeru ******** i wysłałem dowód przelewu z dopiskiem do allegro na podaną niżej pocztę. Dlaczego dalej nie mam odblokowanego konta? 

 

"Po dokonaniu płatności prosimy o przesłanie dowodu wpłaty na adres e-mail: allegro.pl@grupaintrum.pl z dopiskiem: ********"

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@balaj20 Upomnij się przez formularz kontaktowy. Jeśli tylko to było powodem, szybko powinni Ci odblokować.

https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów

balaj20
#7 Wielbiciel#

Taką wiadomość od allegro dostałem ;/ firma windykacyjna intrum to scam? Skąd by mieli takie dane? Już nie wiem co robić ;/ 

 

"Dobry wieczór,

dziękuję Panu za wiadomość. 

Sprawdziłam, że nie otrzymaliśmy od Pana wpłaty. Po zaksięgowaniu wymaganej kwoty 20,40 zł konto zostanie odblokowane. 

Proszę o cierpliwość. Gdyby wpłata nie została zaksięgowana w ciągu 2-3 dni, proszę o kontakt w odpowiedzi na mojego maila oraz przesłanie potwierdzenia zapłaty. "

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@balaj20 Z jakiego adresu dostałeś tego mejla z firmy windykacyjnej? Poza tym, zamiast płacić rzeczonej firmie, trzeba było po prostu spłacić saldo allegro.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@balaj20 Tak działa każda księgowość, muszą zarejestrować spłatę, sprawdzić itd, zapytaj przez formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65

oznacz moderatorów