anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego moje wystawione produkty połączyły się z produktami innych sprzedawców?

bhpTORRO
#8 Zapaleniec#

Po ostatnich zmianach allegro, moje wystawione produkty połączyły się z innymi produktami sprzedających. Wystawiam głównie buty, do tej pory było wszystko dobrze, w jednym modelu buty były połączone ze wszystkimi rozmiarami. Po ostatnich zmianach rozmiary się rozłączyły, niektóre łączą się z ofertami innych sprzedawców.

próbuję to poprawić ale niestety bez efektu, 

proszę o pomoc jak przywrócić stan poprzedni

 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@bhpTORRO Przywrócenie poprzedniego stanu raczej nie będzie możliwe. Obecnie funkcjonują warianty produktowe i najprawdopodobniej stąd zgłoszony przez Ciebie problem. Nie jest to jednak błąd. Tutaj znajdziesz informacje na temat tej funkcji.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Jak nie jest jak jest. Kupuję buty i np znajdę jedną parę pasującą i chcę dokupić drugie od tego samego sprzedawcy to to będzie przeszkadzać. Nie zawsze rozmiar rozmiarowi równy, zdarzało mi się brać jednej firmy 39, a drugiej 40 dla jednej osoby w 1 zakupie. Teraz co??? Zacznę szukać butów żeby dołożyć je do jednej wysyłki, a Wy mi co rozmiar to od innego sprzedającego będziecie pokazywać??? A jak ludzie kupują takie same tylko w innych rozmiarach dla 2ki czy 3ki dzieci? Toteż każde od innego sprzedającego im wyświetlicie? Proszę to naprawić najlepiej przed początkiem roku szkolnego, bo jak nie to tak samo jak w zeszłym roku z artykułami szkolnymi nie naprawionymi mimo zgłaszania przeniosę do sklepu stacjonarnego i pewnie nie tylko ja....

oznacz moderatorów

bhpTORRO
#8 Zapaleniec#

To nie jest rozwiązanie mojego problemu. Mam wystawione WSZYSTKIE warianty (rozmiary) danego modelu a i tak część rozmiarów Allegro pokazuje od innych sprzedawców. A nasze się ze sobą rozłączyły. Zakładam że taki sam bajzel mają sprzedający z którymi łączą się nasze warianty. Dla przykładu. Mam wystawione w jednym modelu buta, 9 wariantów (rozmiarów) Tylko cztery są moje a pozostałe od trzech innych sprzedawców. Przestałem promować bo nakręcam sprzedaż innym a ja za to płacę. Jak tak to pozostanie trzeba będzie przejść na inne platformy sprzedażowy. Nadmienię że sprzedaż w ostatnich tygodniach spadła mi o 60 procent.

oznacz moderatorów

mikeza
#21 Demiurg#

to trochę taki komunizm w allegrowym wydaniu. Wszystko jest wspólne, nie ma własności prywatnej, nie ma ochrony praw niematerialnych, każdy korzysta z dóbr innych osób, promowanie działa na korzyść konkurecji itd itp.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@bhpTORRO wskaż proszę ofertę, która jest połączona w wielowariant oraz podaj oferty, które również powinny być połączone z tym wariantem. Skieruję Twoje zgłoszenie do weryfikacji. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

bhpTORRO
#8 Zapaleniec#

LEKKIE Buty Robocze półbuty Procera GRAF S1 (GRAF S1) • Cena, Opinie • Buty robocze 13514141542 • Al...

na tej aukcji rozmiar 38 nie jest połączony z resztą moich rozmiarów ale z ofertami innych sprzedających

LEKKIE Buty Robocze półbuty Procera GRAF S1 (GRAF S1) • Cena, Opinie • Buty robocze 13514185813 • Al...

na tej połączyły się moje oferty z innymi sprzedającymi

oznacz moderatorów

bhpTORRO
#8 Zapaleniec#

Buty Robocze SANDAŁY POLSKIE SKÓRA NATURAL PPO52N (52N-46) • Cena, Opinie • Buty robocze 12308822186...

na tej ofercie mam wszystkie rozmiary a wchodzą z mojej oferty na każdy rozmiar wyświetla się oferta kogoś innego

oznacz moderatorów

bhpTORRO
#8 Zapaleniec#

Buty robocze trzewiki do pracy S3 JUMPER DeltaPlus (JUMPER3S3) • Cena, Opinie • Buty robocze 1196874...

moja oferta butów połączyła się z innymi ofertami, innych sprzedawców

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@bhpTORRO prosiłabym Cię o dokładne wskazanie informacji. Znacznie przyśpieszy to weryfikację problemu.
Potrzebuję ofert, które powinny być ze sobą połączone, a wskazałeś tylko po jednej ofercie z każdego modelu. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

bhpTORRO
#8 Zapaleniec#

musiałbym zamieścić wszystkie moje oferty, bo z każdą było coś nie tak, 

nie wiem czy Wasza interwencja coś zadziałała ale na chwilę obecną moje oferty rozłączyły się z innymi sprzedającymi, co prawda nie są połączone wszystkie rozmiary ze sobą ale próbuję to poprawiać.

Dziękuję za pomoc, 

jak sytuacja będzie się ponawiać skontaktuję się 

pozdrawiam

 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@bhpTORRO   To jest nowa, od kilku lat wprowadzana nowa tradycja Allegro, nazywa się to Katalog.

Nie będę tłumaczył zasad tego rozwiązania, ale dla klientów i sprzedawców jest wątpliwy wynalazek, raczej wielki kłopot i  przepis na reklamacje, sposób na wpadnięcie w problemy.

Ale dla  serwisu to idealne rozwiązanie bo łączy wyroby  firmowych producentów z tandetnym badziewiem, więc tworzy się bałagan ot taki jak we wszystkich outletach, ciucholandach.

Podobno to pomaga w sprzedazy, zwiększa  obroty i zyski serwisu,  więc jest to bardzo słuszne rozwiązanie.

 

oznacz moderatorów