anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie działa od prawie tygodnia Allegro w Mozilli i Chrome??

EUROLOOK
#8 Zapaleniec#

Od prawie tygodnia męczymy się z obsługą kont w Mozilli i Chrome - wyrzuca po logowaniu do strony głównej. Nie piszcie o ciasteczkach czy innym czyszczeniu - wszystko zrobione - na kilku komputerach. Zgłaszaliśmy wam tą sprawę wielokrotnie - tylko na czacie przyznał wasz pracownik, że Allegro ma problem - mailowo unikacie odpowiedzi. Czy ktoś wreszcie zrobi z tym porządek?? To duże utrudnienie, wysyłamy setki paczek, czas wreszcie to naprawić! Gdy wieloletni Sprzedawca o coś prosi, traktujecie to jakoś tak... po łebkach, natomiast kupujący na pstryknięcie mają wszystko! Czekamy na konkrety!

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

_Likos_
#21 Demiurg#

@EUROLOOK  ja korzystam na chrome i działa prawidłowo.

Poza problemem z wystawianiem podobnych aukcji ( gdzie problem leży po stronie allegro) to nie zanotowaliśmy żadnych probemów zarówno zakładki z produktami jak i z zamówieniami, edycja produktów , finanse, dyskusje - wszystko dziala prawidłowo

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@EUROLOOK ja natomiast pracuję na FF i również jest wszystko ok. Możesz jeszcze sprawdzić wersję przeglądarki i porównamy. 
Ja korzystam z 126 oraz 127 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@EUROLOOK Czy masz najnowszą wersję oprogramowania na swoim urządzeniu oraz zaktualizowaną wersję przeglądarki? 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Na Chrome jak i na Płonącym lisie nie mam problemu z zalogowaniem

oznacz moderatorów