anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę dodać "cennika dostaw"

Testa_Rossa
#7 Wielbiciel#

Witam !

Nigdy nie miałem problemu z wystawianie aukcji, ale od czasu jak zaczęły się ciągłe zmiany na Allegro, to co chwila coś jest nie tak. Przy wystawianiu oferty system wymusza na mnie wprowadzenie CENNIKA DOSTAW. Więc nazywam cennik, wybieram i wypełniam odpowiednie formy dostawy, naciskam "DODAJ" i nic. Formularz dalej wisi, a w tle pod niezamkniętym formularzem na czerwono pojawia się napis "Uzupełnij cennik dostaw". System nie zatwierdza i nie reaguje na próby dodania cennika, ani na opcje pojedynczych możliwość wysyłki, ani na różne możliwości. Co jest przyczyna tej sytuacji ?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź T.R.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Testa_Rossa   Cennik tworzysz tutaj ?

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/ustawienia-dostawy

_____________
Kama
oznacz moderatorów

harcerz007
#9 Pomysłodawca#

Witam kaliope ,sorry że wchodzę w otwarty wątek , ale mam ten sam problem z dodaniem tego cennika , generalnie kiedyś wysyłałem przesyłki korzystając z poczty polskiej , głównie list polecony priorytet , lub paczka , chciałbym przy tym pozostać , ale oczywiście jestem otwarty na jakiś rozwój , tylko nie wiem co mam tam pododawać,lub pozaznaczać ,  jaką nazwę cennika podać ,gdybyś mogła mi w tym pomóc byłbym bardzo wdzięczny.

                                    pozdrawiam tomek

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@harcerz007  Jeśli chcesz wystawiać na Allegro Lokalnie to bladego pojęcia nie mam jak to działa jeśli chodzi o cenniki i wysyłki 😁

Jeśli na zwykłym Allegro  i konto nie jest firmowe to musisz znać aktualnie obowiązujące ceny przesyłek na Poczcie polskiej i wtedy można coś pokombinować. Ewentualnie dołożyć wysyłkę paczkomatem w dobrej cenie 8,99 .

_____________
Kama
oznacz moderatorów

harcerz007
#9 Pomysłodawca#

cześć ,oczywiście chodzi mi o zwykłe allegro , czyli muszę powstawiać ceny z cennika poczty polskiej ,ale to musi być kilka rodzajów przesyłek , czy wystarczą dwie lub trzy z których chce korzystać , dołożę oczywiście ten paczkomat który proponujesz .

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@harcerz007 Ustawiasz tylko te metody, które chcesz i którymi możesz wysyłać.

Jak dokładasz paczkomat to zaznacz Allegro paczkomaty Inpost i jak będziesz wprowadzał jak należy do systemu numery przesyłek  to wskoczy Ci przy okazji Smart. 

Edit: Do paczkomatów załóż konto w Managerze Inpostu i podepnij swoje Allegro.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

harcerz007
#9 Pomysłodawca#

niestety nie mogę dodać tego **piiip**nego cennika ,w nazwie cennika na górze wpisuję "poczta polska", próbowałem taż nazwę "**piiip**o" , niżej w pozycji LIST ,zaznaczam "list polecony priorytet " obok cena 8,99 zł i jeszcze obok maks.w paczce " 1" , następnie klikam DODAJ i nic się nie dodaje , a w formularzu wystawienia oferty widnieje podświetlone  na czerwono " popraw dane cennika" oraz " uzupełnij cennik dostaw " , nie wiem co robię źle ,być może dla normalnych ludzi jest to intuicyjne , ale ja widać nie jestem normalny , pomóżcie bo już próbuje umówić wizytę w szpitalu psychiatrycznym.

                           pozdrawiam tomek

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@harcerz007  😁

Cennik stwórz tutaj :

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/ustawienia-dostawy

Kliknij Dodaj nowy cennik, nazwij go jakoś, zaptaszkuj właściwe dostawy i na końcu zapisz.

W trakcie wystawiania oferty, wypełnij formularz i w zakładce Dostawa i płatność wczytaj stworzony wcześniej cennik. Ot i cała filozofia 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

harcerz007
#9 Pomysłodawca#

Woow Bogini Kaliope udało mi się wystawić to draństwo , musiałem odświeżyć formularz dostawy  , a propos cennik nazwałem "JAKOŚ"😀😂 SERDECZNE DZIĘKI ZA CIERPLIWOŚĆ.

                          pozdrawiam tomek

oznacz moderatorów