anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę zlecić zwrotu wpłaty za część zakupu?

sklepperlavita
#7 Wielbiciel#

Klient zamawiał u nas 3 produkty zapłacił z góry. Z jednego po dostawie zrezygnował, zgłosił zwrot na allegro chcąc zwrócić mu wpłatę ciągle pojawia się kwota do zwrotu całości zamówienia, zaznaczanie produktu nic nie daje

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Powinno tak zadziałać: Możesz również zwrócić tylko część wpłaty, niezależnie od liczby przedmiotów. Aby to zrobić, kliknij [edytuj kwotę] i wpisz kwotę zwrotu. Wpisana kwota nie może przekraczać równowartości kwoty wszystkich przedmiotów z danego zamówienia. Możesz także w inny sposób, tu czytaj: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/platnosc-od-kupujacego/jak-zwrocic-wplate-kupujacemu-xG71...

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

sklepperlavita spróbuj na innej przeglądarce , miałem identyczną sytuację n a Firefox-ie

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sklepperlavita ja podobnie jak @mdrogeria miałam dzisiaj problemy z tą przeglądarką. Jeśli zmiana nie pomoże to prześlij proszę zrzuty ekranu i opis krok po kroku jakie wykonujesz czynności. A jeśli używasz innej przeglądarki to wyczyść proszę pamięć podręczną i ciasteczka i spróbuj ponownie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@sklepperlavita 

Wyczyść, zmień przeglądarkę.

Druga opcja - spróbuj w trybie incognito Ctrl + Shift + N.

oznacz moderatorów