anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę zrobić zwrotu w paczkomacie, jeśli towar dostałam kurierem?

Client:61740765
#7 Wielbiciel#

Proszę o informację, czy w ramach doskonalenia Allegro, nie można udostępnić zwrotu towaru w ramach smart przesyłki za pośrednictwem Paczkomatów In Post, ponieważ obecnie dla produktów odbieranych od kurierów, jedyną możliwą formą zwrotu produktu jest odesłanie w punkcie Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej?
Uważam, że skoro mogę sama na własny koszt dowolnie odesłać paczkę do sprzedawcy z Allegro, to nie powinno się szufladkować sposobu zwrotu towaru, ze względu na sposób jego wysyłki i paczkomaty jako forma zwrotu także powinny być dostępne.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:61740765 odpowiem pytaniem na pytanie .

Dlaczego Inpost ma obsługiwać bezpłatnie zwroty przesyłek , których nie doręczał ?

oznacz moderatorów

cyferekk
#7 Wielbiciel#

A gdzie tam widzisz słowo bezpłatnie , czytaj ze zrozumieniem , a poźniej się wypowiadaj.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@cyferekk   "...nie można udostępnić zwrotu towaru w ramach smart przesyłki "

A ja widzę  "bezpłatnie"  w pytaniu.  Więc  dlaczego ma być  bezpłatny zwrot smart  Inpostem?

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@cyferekk 

mogę sama na własny koszt dowolnie odesłać paczkę do sprzedawcy z Allegro

Jeśli autorce nie zależy na bezpłatnym zwrocie, całe pytanie traci sens - bo po co żądać wprowadzenia opcji, która już istnieje (tyle że kosztuje)?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:61740765 Możesz zaproponować takie rozwiązanie tu: "Zgłoś swój pomysł". Wcale nie jest on zły ponieważ zakup z dostawa do paczkomatu jest bezpłatny, tylko co o tym sądzi Allegro.

oznacz moderatorów