anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dlaczego niewidze swoich aktywnych ofert a są?

eTRONICa
#7 Wielbiciel#

tez mam ten sam problem 

oferty istnieja a ja mam nieaktywne i nic niemoge zobaczyc ilu ogladajacych bylo np.

widze ze nietylko ja mam ten problem

allegrooo dzialajcie!!!!!!!

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@eTRONICa gdzie dokładnie te oferty są nieaktywne? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@eTRONICa a ten golf za 2 stówki to złotem pokryty ?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

FHUkkkk
#7 Wielbiciel#

też mam ten sam problem , na karcie moje allegro wszystkie oferty widoczne , gdy skopiuje w wyszukiwarkę jakikolwiek przedmiot z mojej oferty , pojawia się komunikat ,że oferta nie istnieje , kupujący jej nie widzą , brawo , ważne ,że allegro pobrało opłatę za wystawienie , na koniec miesiąca wystawia fakturę a Ty dokładaj do tego interesu , przecież to się mija z celem , ten cały śmieszny handel na tym portalu , logiczne jest to ,że allegro zarabia jak Ty zarabiasz , z czego mamy płacić coraz to większe opłaty jak naszych ofert nikt nie widzi 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@FHUkkkk takie coś > , nie miałem najmniejszego problemu ze znalezieniem po tytule 

?

Bez tytułu7.png

oznacz moderatorów

FHUkkkk
#7 Wielbiciel#

nie dopisałem , sorry , niektóre ofert widać , ta co podałeś akurat jest widoczna , ale mam z 20 ofert nie widocznych , może ktoś podać ile widzi moich aktywnych ofert ? 

oznacz moderatorów

keichi
#13 Ambasador#

U mnie widać 110 twoich ofert.

oznacz moderatorów

FHUkkkk
#7 Wielbiciel#

jedna z mich aukcji , która po wpisaniu w wyszukiwarkę allegro jest nie widoczna , może ktoś skopiować i sprawdzić u siebie , dzięki z góry  

Reflektor lewy full led AUDI Q3 II NIE NAPRAWIANA

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

LEW433_0-1688805268673.png

 

Widać.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Kiciuś , znów masz niestrawność , to co wskazujesz  jest panelem użytkownika , a autor wątku ma problem z odszukaniem oferty po tytule .

oznacz moderatorów