anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego oferta w wyszukiwarce jest niewidoczna

Ewelina411
#8 Zapaleniec#

Dlaczego przy wyszukiwaniu wg najniższej ceny moja oferta znalazła się na ostatniej piątej stronie wśród najdroższych ofert, pomimo że cena z dostawą powinna ją sklasyfikować na pierwszej stronie.

Przy opcji książki używane  wogóle jej nie widać,  a przecież wyraźnie to wpisałam w formularzu jaki i w opisie.

Mało tego w prostej frazie tytułu książki wyskakują wcześniej inne z różnymi podobnymi tytułami, a przecież najpierw powinna pokazywać się trafność tytułu w 100% i ułożenie ofert wg najniższej ceny.

nr oferty 11312370428

Jestem początkującym sprzedawcą i bardzo proszę o pomoc.

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Na pierwszym miejscu są promowane, sponsorowane.😣

oznacz moderatorów

Ewelina411
#8 Zapaleniec#

na też była promowana i była na ostatnim miejscu. Dzisiaj zmieniłam promowanie, bo to nic nie daje.

oznacz moderatorów

Ewelina411
#8 Zapaleniec#

Książka była z opcją "promowana" i była na ostatnim miejscu - ale u góry   🙂

Dzisiaj wycofałam tę opcję, bo stwierdziłam, że jest bez sensu skoro jestem na ostatniej stronie.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Ewelina411 Oferta jest widoczna, co sama potwierdziłaś.

Napisz proszę jak próbujesz ją wyszukać  - po tytule czy przeglądając kategorię? Korzystasz z opcji łączenia tych samych ofert?

Jeśli chodzi o tytuł, najlepiej wyszukiwać go, wpisując frazę w cudzysłów. Pozwala to wyeliminować inne książki.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Ewelina411
#8 Zapaleniec#

Sprawdziłam i teraz już jest ok. Ale dlaczego cały dzień, oferta była umieszczona nieprawidłowo na ostatniej stronie zamiast na pierwszej tego nie wiem  😞

oznacz moderatorów