anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego "Sales Center" pogarsza wydajność pracy?

ProLsnienie
#9 Pomysłodawca#

Dlaczego "Sales Center" pogarsza wydajność pracy? 

Otóż moje wrażenia po przymusowym przejściu na tę platformę są mocno mieszane, może fajnie to wszystko wygląda, tak nowocześnie, nie trzeba szukać poszczególnych opcji tylko te wysuwane menu i poszczególne opcje na wierzchu są ok, człowiek się nauczy gdzie co jest po ikonkach i będzie zasuwał. Natomiast tragiczne jest to że nie ma ciemnego trybu (albo ja go nie widzę), uniemożliwia to pracę na dłuższą metę ponieważ oczy wysiadają. 

Tutaj muszę powiedzieć że duży plus za podczepienie menu zapobiegając schowaniu do lewej, brawo.

Kolejnym wg. mnie problemem i to największym jest to że obsługa jest z poziomu przeglądarki na telefonie, nie jak poprzednio można było sobie zrobić skrót na telefonie bezpośrednio do sprzedaży, odpalało się to w aplikacji allegro, można było np. sprawdzać co się aktualnie sprzedało i przełączać między aplikacją np. chrome czy inna przeglądarka lub program dostawcy, gdzie towar się szybko zamawiało albo po prostu porównywało ceny itd. Teraz trzeba się przełączać między kartami, dla mnie to bardzo duży minus, pewnie niewiele osób będzie miało podobne odczucie.

Niby takie proste rzeczy wyrzucam ale to mogę powiedzieć po kilku godzinach od przesiadki na "Sales Center". 

Rozwiązaniem drugiego problemu była by aplikacja dla sprzedających, nie rozumiem dlaczego tego już dawno nie zrobiliście? Teraz jest idealny moment by to stworzyć - aplikacja "Sales Center Allegro", dla osób, które dużo pracują przy pomocy smartfona było by to zbawienne.

No i na Boga, proszę o tak banalną opcję jak tryb ciemny w Sales Center na PC. Chyba że to jest, proszę mnie naprowadzić bo "przekopałem" wszystkie chyba opcje i nie potrafiłem tego odnaleźć.

oznacz moderatorów
0 ODPOWIEDZI 0