anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego sumuje koszty wysyłek?

napotrzebechwili
#7 Wielbiciel#

Witajcie, od wielu miesięcy nic nie sprzedawałam na Allegro, wczoraj wystawiłam kilka rzeczy (wystawianie w allegro lokalnie to jakiś dramat w porównaniu z tym jak było kiedyś) i widzę, że kupującym sumuje koszt wysyłki! To jakiś dramat, zawsze gdy kupowali kilka przedmiotów to koszt wysyłki był jeden, tu mnoży i dodaje. Ludzie co oni tu porobili??? Nawigacja w Lokalnie jest fatalna, na normalnym allegro nic nie mogę wystawić, co tu się odwaliło?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

Nic allegro Lokalnie to takie ogłoszenia 🙂 Wystaw na normalnym allegro puki możesz bo docelowo prywatni będą tylko na Lokalnie a allegro dla firm 🙂

Po prawej na górze masz przycisk wystaw na allegro 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

napotrzebechwili
#7 Wielbiciel#

Nie mogę już wystawiać w normalnym allegro, teoretycznie niby wystawiam normalnie ale potem nie mam ofert w normalnym, nic się nie wyświetla tylko muszę przejść w Allegro lokalnie i tam są wrzucone. Nie mam opcji tego zmienić, mogę stawać na rzęsach i tak jest wrzucone w Lokalnie. Sumowanie tych kosztów wysyłek to tragedia. W zakładce Zamówienia od klientów jest jedna ciągła lista i żadnego oddzielenia, że ta i ta osoba kupiła dwie rzeczy, ta jedną etc. Strasznie źle to rozgraniczyć i przy każdym zakupie doliczony koszt wysyłki. Było fajnie to porobili...ehhh Kontaktu do kupujących nie ma bo nie możesz napisać do nich jak już kupili coś, Dramat

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@napotrzebechwili możesz 🙂

dd.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#
oznacz moderatorów

napotrzebechwili
#7 Wielbiciel#

Nie, tu mam zaznaczone automatycznie, że koszty dostawy przy kilku przedmiotach będą wynosić ten, przy której dostawa jest najdroższa.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@DarkStoorM na Lokalnie nie ma czegoś takiego 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

napotrzebechwili
#7 Wielbiciel#

Klikając w ten link takie mam ustawienia, no i jeszcze raz: nawet jak aukcję wystawiam normalnie, to po jej dodaniu nie mam jej w moich ofertach, nie ma nic, podświetla mi się TYLKO by przejść do allegro lokalnie i dopiero tam są i aukcje i zamówienia klienta. Wydaje się, że wystawiam normalnie, ale jakby z automatu je wrzuca tam a tam burdel. Odechciewa się normalnie nooo 😞

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Ech, te Lokalnie to chyba jakiś nieudany twór 😄

oznacz moderatorów

napotrzebechwili
#7 Wielbiciel#

Zgadzam się w 100%, najgorsze, że nie ma kontaktu do kupujących. Do tych co wybrali Inpost jeszcze jest numer telefonu, to im zwrócę w paczce za wysyłkę ale jak to ogarnąć gdy ktoś wyprał PP to nie mam pojęcia...Dzięki za odpowiedzi i miłego dnia życzę 🙂

oznacz moderatorów