anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smart Allegro Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch po 15 maja

kostas11
#21 Demiurg#

@nat_not @_HolaOla_ @cloudcloud mam pytanie czy jak 15 maja zmienię cenę z 8 zł Allegro Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch na 9,99 zł to nie zniknie mi smart dla tej opcji i rozumiem że dalej będę dostawał 8 zł do 29 maja a klienci poza smartem będą płacić 9,99 zł ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mikeza
#20 Guru#

@kostas11  nie zniknie, przecież sami w mailu napisali, że można zmieniać i będziemy się łapać na smarta.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

Przejrzystość tych nowych cenników jest powalająca wręcz 🙄

_____________
Kama
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mikeza sprawdzę jutro 🙂 powiem że od kilku miesięcy tyle zmian maili nowości że już wymiękam non stop, trzeba edytować zmieniać i poprawiać bo nie nadążam za zmianami 😞 MASAKRA 😞 😞 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@kostas11 @Kaliope_Brzeg 

ustawiłem dla testu 6zł polecony, 9zł odbiór w punkcie. Wszystko gra - jest smart, kasa spływa w całości, bez żadnych potrąceń.

Później się to zmieni, bo zmieni się system rozliczeń, więc kolejne testy od czerwca 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mikeza już działa to ja też zmieniam 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

Skoryguję swój wpis, w przypadku wysyłki poza smart wpływa jak napisałem w całości bez potrąceń, a jesli wysyłamy w smarcie, to dostajemy starą kwotę, czyli 8zł odbiór, 5,90zł polecony. Nadwyżka idzie na konto allegro 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

rafi2466
#9 Pomysłodawca#

a czy my, sprzedawcy dokładamy do tych wysyłek? (Allegro Punkty Poczta, Żabka, Orlen) czy płacimy za nią również 8 zł? dopiero włączyłam te opcje i już naprawdę się w tym gubię

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@rafi2466  na tą chwilę nic nie dokładany, stawka jest jeszcze stara 8zł, dopiero od czerwca nastąpi zmiana cen do góry.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

wujek nie smuta 🙂 <daje czekoGrzesia 🍫> na poprawę humoru 😊

oznacz moderatorów