anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego w aplikacji mobilnej jest wyświetlany tytuł z katalogu, a nie tytuł aukcji sprzedającego

narzedzia123
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzień dobry,

Mamy problem z klientem. Kupił na naszej aukcji https://allegro.pl/oferta/gazowa-kuchenka-turystyczna-polowa-grill-kartusze-9787694714?snapshot=MjAy...

kuchenkę gazową i żąda dosłania kartuszy. Na naszej aukcji nie ma mowy o kartuszach. Nie ma też tam żadnego zdjęcia kartuszy. Natomiast klient sugeruje się nazwą z katalogu, utworzoną przez kogoś innego. Na podstawie sugestii allegro, produkt został połączony po numerze EAN. Numer ten w tym przypadku dotyczy samej kuchenki. Kartusze dodają sprzedający z własnej inicjatywy. 

Na nasz wniosek tytuł został poprawiony. W dyskusji z klientem allegro sugeruje nam, że mamy zrealizować ofertę, czyli dosłać kartusze (mimo że tego nie było w naszej ofercie). Podejrzewam, że nie jeden sprzedający ma z tego tytułu problemy, gdyż w aplikacji mobilnej nie ma jego tytuły aukcji, tylko jest on pobierany z katalogu. Niejednokrotnie jest on błędny, albo dziwnie skonstruowany. Na przykład nie zawiera nazwy produktu, tylko sam kod. Macie Państwo mnóstwo takich ofert w katalogu. Słabo to wygląda...

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

annas14-firma
#16 Inspirator#

@mdrogeria Nie poszli. A rozłączenie nigdy nie działało jak piszesz na dłużej niż godzinę. Trzeba było stworzyć własny produkt. Fakt teraz jest już łatwiej jeżeli ma się unikalny EAN. Nie zmienia to faktu, że kontrolowanie z jakim produktem masz połączone oferty wymaga znacznych nakładów czas a czasem jest praktycznie niewykonalne.

Ty tworzysz produkt, a nie masz żadnej kontroli nad jego modyfikacją. Nie otrzymujesz żadnej informacji, że Allegro zgodziło się lub z własnej inicjatywy zmienia dane produktu, do którego masz połączone oferty. Nie słyszałem jeszcze o aplikacji do automatycznej sygnalizacji o takich zmianach. Może zgapiłem?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@annas14-firma nic podobnego  ,mam trochę ofert nie połączonych z katalogiem i przy każdej ich edycji wyskakuje propozycja połaczenia , klikam ,, sprzedaję inny produkt ,, i mam spokój do następnej edycji 

oznacz moderatorów