anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego w krótkim terminie dużo kupujących zwróciło zakupione w moich ofertach przedmioty?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Security0
#7 Wielbiciel#

Wybrane produkty lub produkt, znakomita sprzedaż w ciągu 3 dni, przerwa i koniec sprzedaży.....

a od 5 dnia masowe zwroty, jeden za drugim, produkty nie otwieranie, zaplombowane itp.

Dzwonimy, nikt nic nie wie, zakup niby przez pomyłkę, zmiana koncepcji, kiedy zwrot środków pytają.

Wygląda to tak, że allegro zleca tajemniczym klientom robić zakupy i później zwracać w celu sprawdzenia jak ogarniamy zwroty  jako sprzedawcy. czy wy też tak macie ?

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24
sophie-bunny
#13 Ambasador#

@la_nika 

Ale jak zdążą je wykorzystać na zakupy - to już ich zysk. I nikt im tego nie odbierze.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@sophie-bunny Są odbierane lub blokowane, nie można z nich skorzystać.

Tyle tylko, że Allegro nijak nie udowodni, że zakup był dokonany w celu innym, niż nabycie towaru.

 

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

@Security0 Wystawiaj w licytacji od kwoty jaką podajesz teraz w opcji KUP TERAZ ,monet za to nie ma więc i zwrotów tyle być nie powinno .W mojej kategorii kolekcje i sztuka ,sprzedaję już kilkanaście lat w taki sposób i zwrotów przez ten czas miałem tylko KILKA sztuk.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Security0 mam potwierdzenie - podjeliśmy działania wobec tych kupujących. Dziękuję, że do nas napisałeś! 
@sophie-bunny na koncie kupujący może mieć ujemną liczba monet. Jeśli więc ktoś zrobi zakup, za który otrzyma monety, a później go anuluje, ale monety zdąży wydać na inne zakupy to będzie miał ujemną liczbe na koncie, co uniemożliwi tej osobie korzystanie z programu monetowego. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Security0
#7 Wielbiciel#

To teraz tak, mamy potwierdzenie okradania allegro przez lukę, w kupowaniu na naszych aukcjach, 

jak allegro chce teraz się zrekompensować na poniesione szkody ?

straciłem czas, pieniądze, monety za które płaciłem,  czas pracownika, materiały wysyłkowe.

Allegro nich napędza sprzedaż ale nie takim kosztem, bo żadne przepraszam/ przykro nam nie uratuje kasy, 

chciałbym aby zmieniono prawo zwrotów oraz zlikwidowaniu opcję wystawiania opini z podziałem na nie i polecam

oznacz moderatorów