anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego w krótkim terminie dużo kupujących zwróciło zakupione w moich ofertach przedmioty?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Security0
#7 Wielbiciel#

Wybrane produkty lub produkt, znakomita sprzedaż w ciągu 3 dni, przerwa i koniec sprzedaży.....

a od 5 dnia masowe zwroty, jeden za drugim, produkty nie otwieranie, zaplombowane itp.

Dzwonimy, nikt nic nie wie, zakup niby przez pomyłkę, zmiana koncepcji, kiedy zwrot środków pytają.

Wygląda to tak, że allegro zleca tajemniczym klientom robić zakupy i później zwracać w celu sprawdzenia jak ogarniamy zwroty  jako sprzedawcy. czy wy też tak macie ?

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24
Agent051
#16 Inspirator#

@Security0 Raczej twoja konkurencja utrudnia ci życie.

oznacz moderatorów
Security0
#7 Wielbiciel#

Ciężko powiedzieć, fakt zakupy tylko na paragon, zakupy z różnych kont ze stażem od 3 - 16 lat 

oznacz moderatorów
sophie-bunny
#13 Ambasador#

@Security0 

W kategorii AGD i RTV oraz Ogród są teraz promocje na Monety - więc pewnie dlatego.

oznacz moderatorów
Security0
#7 Wielbiciel#

dla 2 monet które widzę w produkcie , kto wie może tak być ....

oznacz moderatorów
Security0
#7 Wielbiciel#

a jak robi zwrot, to czy monety się są cofane ?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Security0 Tak, będą wycofane lub niezdatne do użycia. Z monetami czy z banknotami, kupujący ma prawo odstąpić od umowy. Allegro nie może udowodnić, że był to zakup nie w celu nabycia towaru, więc ewentualne blokady kont kupujących będą bezpodstawne.

oznacz moderatorów
Security0
#7 Wielbiciel#

Teraz mogę potwierdzić,  dokonali mi zwrotu na ponad 20 k, to jest totalna żenada 

miałem ustawione 2 monety jako standard od 500 zł w promocji podbili mi od 6 - 8 + jeszcze jak se zamówisz przez apke 

monety się sumują , najlepszy był ten cwaniak który zrobił mi jeden zakup na ponad 9 tyś 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Security0 pewnie dostałeś pulę monet i masz szał zakupów i zwrotów, podeślij loginy allegro zweryfikują czy to nie zakupy dla monet 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Security0
#7 Wielbiciel#

[edycja]

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Security0 nie na forum tylko allegro w wiadomości 😞

@mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  skasujcie loginy 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Security0
#7 Wielbiciel#

Przepraszam ale nie bardzo wiem, gdzie mam podesłać te dane i jak skasować login 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Security0 nic się nie stało, loginy edytowałam, a mam już je, więc nie musisz do nas pisać e-maila 🙂 Absolutnie nie jest to celowe działanie Allegro, wspieramy sprzedających na platformie i nie zlecamy nikomu dokonywania zwrotów w Twoich ofertach. Skonsultuje to i sprawdzimy czy nie była to próba wyłudzenia monet, gdy otrzymam informacje w tym temacie, wrócę tutaj z odpowiedzią.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@la_nika co to za wspieranie sprzedających, którzy zamiast sprzedaży i zarobku mają same zwroty?

i straty związane z obowiązkowymi opłatami pobieranymi przez allegro

np: od wysyłek

 

i co allegro zwróci te koszta sprzedającemu?

 

oznacz moderatorów
vonNogay
#16 Inspirator#

@kostas11 Rozumiem, że po zwrocie towaru, przyznane monety nie są Januszom odbierane? 😉

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@vonNogay właśnie nie 😞 

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/wyłudzanie-monet-przez-kupujących/m-p/1862...

tu podobny wątek i zakończyło się wykluczeniem z programu monetowego 🙂

https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-programu-monetowego-lDk1gVkxvSd

Organizator może wykluczyć Uczestnika z Programu, jeżeli Uczestnik:

a. narusza postanowienia niniejszego Regulaminu lub Regulaminu Allegro, w tym w szczególności nie dokonuje zapłaty za Kupon promocyjny Allegro w określonym terminie,

b. narusza przepisy prawa w związku z Programem.

c. przeprowadził Transakcję wyłącznie w celu otrzymania Monet.

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
sophie-bunny
#13 Ambasador#

@kostas11@xyz96 

To monety będą odbierane, czy nie? Każde z was pisze co innego.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@sophie-bunny nie są odbierane, chyba że allegro zrobi to ręcznie 😞 sam ostatnio zwracałem tandetny produkt i miałem za to 1 monetę i została 🙂

Dlatego jest z tym problem 😞 bo można nieźle zarobić 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 @sophie-bunny @vonNogay w regulaminie programu monetowego w punkcie 19 w Zasadach uczestnictwa w Programie w części dedykowanej Użytkownikom występującym w charakterze Kupujących jest napisane tak: "W przypadku odstąpienia przez Uczestnika od Transakcji, Allegro.pl zastrzega sobie prawo do anulowania Monet przyznanych w ramach takiej Transakcji".
Jeżeli takie zakupy dla monet zdarzają się kupującemu często może on zostać całkowicie wykluczony z udziału w programie monetowym. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów