anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego w punkcie koszt wysyłki mam zaniżoną średnią?

impresja_studio
#8 Zapaleniec#

Witam, od ponad miesiąca wszystkie oceny od kupujących mam na 5 gwiazdek. A jednak punktacja allegro za wysyłkę to 4,9. I zostań tu super sprzedawcą. Ktoś może wie jak uporać się z taką sytuacją?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@impresja_studio konsultuję to dla Ciebie, poproszę Cię jeszcze o cierpliwość. Wrócę, gdy tylko otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

impresja_studio nie masz na to wpływu  ,ocenę zaniżają kupujący ,którym oferowany przez Ciebie koszt wysyłki WYDAWAŁ SIĘ  delikatnie mówiąc trochę za wysoki .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@impresja_studio wyświetlane tam oceny są z ostatnich 12 miesięcy i zmieniają się każdego dnia. Natomiast Twoja jakość sprzedaży jest na wysokim poziomie i procent poleceń od kupujących to max, dlatego masz oznaczenia Super Sprzedawcy w swoich ofertach.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

impresja_studio
#8 Zapaleniec#

Dziękuje za odpowiedź. Myślałem, że wyniki są mierzone jako średnie z 30 dni. Najczęściej jest taka informacja podawana. Przy tej ocenie nie widziałem informacji o okresie pomiaru , wiec błędnie założyłem. 

A przy okazji: z niektórymi kupującymi jest taki problem, że kupują coś za np. 10 zł, a potem domagają sie zwrotu wpłaty, bo nie mają darmowej przesyłki SMART. Albo kupujący pisze kupiłem za ponad 40 zł i nie mam darmowej wysyłki Smart. Można tłumaczyć, że organizatorem promocji SMART jest serwis Allegro i reklamacje należy tam kierować. Zapewne taki kupujący  nie spełnił warunków wzięcia udziału tej promocji. Potem wystawia ocenę z jedną gwiazdką, a sprzedający nie ma możliwości  neutralizacji takiej niesprawiedliwej oceny.

oznacz moderatorów