anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Do Gadane dołącza przedstawiciel DHL

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

Nasza społeczność się rozrasta. Z każdym dniem przybywa sprzedających i kupujących z różnym poziomem wiedzy o Allegro. Cieszymy się, gdy bardziej doświadczeni pomagają tym, którzy dopiero rozkręcają swój biznes lub dokonują pierwszych zakupów. 

Widzimy też jak dużą popularnością cieszą się nasze sekcje “Zapytaj eksperta”. Doceniacie możliwość wymiany opinii i zadawania pytań specjalistom Allegro bezpośrednio zaangażowanym w pracę nad konkretnymi rozwiązaniami, które wprowadzamy. 

Dzisiaj chcemy Wam zaproponować kontakt z przedstawicielem – DHL Parcel – ekspertem w obsłudze branży e-commerce. Pan Michał (@DHLParcelPolska) zostanie z nami dłużej, co oznacza, że od teraz będziecie mogli go wywoływać w dyskusjach, by uzyskać informacje odnośnie oferty DHL Parcel oraz wskazówki dotyczące wyboru i współpracy z firmą kurierską.

To kolejny krok, by Allegro Gadane stało się miejscem, w którym otrzymacie kompleksową pomoc w wielu obszarach.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

izobud_ol
#9 Pomysłodawca#

Ale trzeba mieć swoją umową z DHL i trzeba pokryć 100% wartości przesyłki bez refundacji ze strony Allegro tak jak to jest np. w przypadku DPD 

oznacz moderatorów

izobud_ol
#9 Pomysłodawca#

Witam , chciałem zapytać czy jest wypracowana jakaś oferta specjalna dla osób sprzedających na allegro dla przesyłek kurierskich do 30 kg,  tak jak to jest w przypadku DHL palety ? 

oznacz moderatorów

saira3
#7 Wielbiciel#

DHL Parcel  ... ta firma musi się jeszcze długo uczyć jak obsługiwać klienta... lub geografii ...

...kilka tygodni temu zamówiłem klawiaturę z pewnego Chińskiego sklepu ...

Za towar zapłaciłem"z góry " ... towar miał zostać wysłany z magazynu w Czechach ( do wyboru był jeszcze magazyn w Hiszpanii i gdzieś jeszcze , ale to nie istotne )

czekam, czekam i nic...

Wreszcie wchodzę na " śledzenie przesyłki " a tam moja klawiatura błądzi po Rzeszowie , po Poznaniu i innych rejonach Polski - po czym zostaje odesłana do nadawcy  !

Piszę więc maile do tego Chińskiego sklepu opisując całą sytuację - Chiński sklep ponownie wysyła klawiaturę.

i...

po trzech dniach dostaję wiadomość od firmy DHL że przesyłka została "z powodzeniem dostarczona"  - ... do Bremy w Niemczech .

No O.K. - tylko że ja mieszkam w okolicach Przemyśla !!! ... w POLSCE !!!

Po kolejnych mailach Chiński sklep bardzo szybko zwrócił mi pieniądze , i pozostał tylko niesmak i przekonanie że w tym dhl-u to towar jest pakowany jak w ruletce - gdzie wpadnie , tam jedzie ...  Rozumiem że można pomylić numery lokalu, klatki ... ba - nawet ulicę ...

Ale pomylić kraj dostawy ...?

to ja już wolę odbiór gołębiem pocztowym .

 

 

 

 

oznacz moderatorów