anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dodanie umowy własnej z PP S.A. - brak listy urzędów nadania

FORMAL-EUROPE
#7 Wielbiciel#

Cześć,

Usiłuję dodać umowę własną z Pocztą Polską do WzA. Podaję nazwę umowy oraz login i hasło do API. Następnie należy podać urząd nadania i w tym miejscu nie wyświetla się lista urzędów, więc nie można wybrać właściwego urzędu i przejść dalej. Ręczne podanie nazwy również nie umożliwia dodania umowy.

Testowane w trzech różnych przeglądarkach, żeby wykluczyć problem z załadowaniem listy spowodowany przez przeglądarkę.

 

 

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@FORMAL-EUROPE Cześć. Mogę Cię prosić o zrzut ekranu, żeby zweryfikować jak to wygląda? Prześlę to do Działu Technicznego. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

FORMAL-EUROPE
#7 Wielbiciel#

Zrzut poniżej. Brak strzałki umożliwiającej rozwinięcie listy urzędów, brak filtrowania po nazwie.

Przechwytywanie zawartości sieci Web_6-4-2022_132452_allegro.pl.jpeg

oznacz moderatorów

FORMAL-EUROPE
#7 Wielbiciel#

Cześć,

Sytuacja bez zmian. Wiemy może coś więcej?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@FORMAL-EUROPE @Sovner Znamy ten problem i mamy już gotowe rozwiązanie, ale potrzebujemy jeszcze trochę czasu na jego wdrożenie. Niebawem ten błąd zniknie, ale do tego czasu przepraszamy za niedogodności. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

FORMAL-EUROPE
#7 Wielbiciel#

W polu "Wpisz swój urząd" pojawiła się strzałka do rozwijania listy, której wcześniej nie było, ale u nas nadal brak listy urzędów. Czy mamy teraz szukać problemu po swojej stronie, czy wdrażanie poprawki nadal trwa?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@FORMAL-EUROPE wdrożenie poprawki się przedłużyło. Sprawdziłam i obecnie nie wyświetla się już strzałka do wybrania Urzędu. Gdy otrzymam więcej informacji w tej sprawie, dam znać.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

FORMAL-EUROPE
#7 Wielbiciel#

Mamy informację z Poczty Polskiej, że Waszym zdaniem usterka została naprawiona. U nas niestety nadal pojawia się tylko strzałka - listy nadal brak. Wiemy coś więcej?

oznacz moderatorów

Sovner
#7 Wielbiciel#
Mam dokładnie ten sam problem.
oznacz moderatorów

sklep_melisa
#8 Zapaleniec#

Witam srdecznie.

Odświeżam temat.

Mam ten sam problem.

Nie mogę wybrać Urzędu Pocztowego. Nic mi się nie rozwija po  kliknięciu w strzałkę.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sklep_melisa Sprawdź proszę czy problem występuje, kiedy korzystasz z innej przeglądarki.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

sklep_melisa
#8 Zapaleniec#

Jak próbowałem to zrobić z telefonu, to takie coś wyskoczyło.

Screenshot_20230103_141524_Samsung Internet.jpg

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sklep_melisa Czy wykonałeś czynności sugerowane w komunikatach?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

sklep_melisa
#8 Zapaleniec#

Ad.1 "Dla podanego loginu (...)" - nie wykonałem, gdyż nie wiem gdzie można wprowadzić/sprawdzić listę urzędów do nadania?

Ad.2 "Upewnij się także (...)" - widzę, że jakąś kartę mam podpiętą i mam tam wprowadzone placówki pocztowe zgodnie z umową

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sklep_melisa Skoro korzystasz z aplikacji, upewnij się, że jest zaktualizowana do najnowszej dostępnej wersji. Sprawdź też czy wpisywany login i hasło są poprawne.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

sklep_melisa
#8 Zapaleniec#

Nie korzystałem z aplikacji.

Korzystałem z przeglądarki.

oznacz moderatorów

sklep_melisa
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry.

Czy jest ktoś w stanie podpowiedzieć co robić dalej?

Problem nie zniknął.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sklep_melisa czy gdy przechodzisz dalej do formularza nadawania przesyłki to czy w sekcji nadawca masz możliwość wybrania urzędu nadania? Jeśli nadajesz przesyłki na umowie Allegro to powinieneś mieć dostęp do kilku tysięcy punktów - po rozwinięciu "Zmień" w "urząd nadania" w sekcji "Nadawca". 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

sklep_melisa
#8 Zapaleniec#

Nie ma możliwości dodać umowy, bez wybrania urzędu nadania. Z tym jest problem. Nie ma na razie opcji wypełniania formularza, ciągle jest komunikat "dodaj umowę"

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sklep_melisa w takiej sytuacji poproszę Cię o upewnienie się, że podane dane (login oraz hasło) są na pewno poprawne (możesz to sprawdzić wpisując dane do Elektornicznego nadawcy Poczty Polskiej). Ponieważ jeśli login lub hasło nie są aktualne, Poczta Polska nie zwraca nam listy urzędów.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów