anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dodatkowa prowizja od sprzedaży oferty wyróżnionej

boutique_nemo
#9 Pomysłodawca#

Czy może mi ktoś wytłumaczyć , czekam również na odpowiedż od allegro, jak to jest możliwe iż prowizja jest naliczana bardzo dziwnie, nie zgodnie z regulaminem. Czyli tak , prowizja jest naliczana od wartości wystawionego przedmiotu, plus za ofertę promowaną dodatkowo 60% prowizji od prowizji naliczonej, dodatkowo naliczana jest prowizja od kosztów przesyłki. I tu nie rozumiem, allegro nalicza te 60% od prowizji za przedmiot jak również od kosztów przesyłki.

oznacz moderatorów
29 ODPOWIEDZI 29

xyz96
#21 Demiurg#

Skontaktować się można, napisz na czacie tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=d1df83fc-8979-4595-90f6-008242ba2095 i za chwilę będziesz wiedział za co te opłaty.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Daj znać jak się coś od allegro dowiesz ,jestem ciekaw co to za "promocja"

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Wszystko dla dobra użytkowników Allegro 🙂 🙂

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Sprzedaję czasem też biżuterię i nie miałem takich kosmicznych prowizji coś tu musieli ci doliczyć 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Może jakieś wyróżnienia itd.

oznacz moderatorów

Emeraldi
#7 Wielbiciel#

podwójnie policzyli

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Emeraldi Wejdź w link, wybierz Historię operacji i kliknij Poprzedni miesiąc. Tam masz wszystko wyszczególnione. Sprawdź czy jest dobrze.

https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/rachunki/rozliczenia-z-allegro

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Emeraldi
#7 Wielbiciel#

Nie jest dobrze,, liczone podwójnie

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Emeraldi a nie jest to rachunek z okresu pandemi jak nie wymagali płatności i teraz Ci zsumowało kilka miesięcy ? Sprawdź historię z linka która podała @WREDZIA-W1

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Emeraldi Po te 2,90 zł to jest liczone wyróżnienie i prowizja jest podwajana tak sobie to wykombinowali by zmylić sprzedawcę .

oznacz moderatorów