anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Realizacja wysyłki w terminie

MOMAZU
#10 Popularyzator#

Mam pytanie dotyczące oceny realizacji wysyłki przez allegro. Mam ustawiony czas na wysyłkę 2-3 dni robocze. Paczki wysyłane są tego samego dnia, a mimo to w ocenie realizacji sprzedaży widnieje informacja, że nadaję z opóźnieniem.

Dodam, że ocenę uzupełnienia numerów listów przewozowych mam na 100% więc nie bardzo wiem jak poprawić  współczynnik oceny jakim jest wysyłka w terminie

 

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

mdrogeria
#21 Demiurg#

MOMAZU jesteś nowy , daj sobie z tym spokój , nie ma tu filozofa , który by Ci na to pytanie odpowiedział.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Ja się chętnie podepnę bo w sumie miałem zapytać o podobną rzecz. Dlaczego ja na swoich aukcjach widzę czas wysyłki wyrażony w ilości dni, czyli w zależności od tego co mam ustawione jest to np. 24h lub 2 dni robocze. Natomiast klienci widzą na moich aukcjach konkretny dzień z datą. W dodatku ta data jest czasami szybsza niż to co deklaruję, czyli np. mam ustawione 2 dni robocze, a klient kupując dzisiaj widzi datę 2.09, a nie 3 😕 To akurat może być spowodowane tym, że czasami wysyłam paczki szybciej niż deklaruję, ale skąd rozbieżność w wyświetlaniu informacji z pierwszej części mojego pytania?

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@konto zamknięte  Bo tak 🙂 Bo Allegro odleciało i klient widzi takie bzdury, że szkoda gadać. Na moich aukcjach z paczkomatem klient widzi ( a jest już prawie godzina 16) że przesyłka śr. 2 wrz. - czw. 3 wrz. w punkcie. Pytam jakim cudem ? A klient czyta i chce na jutro.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Kaliope_Brzeg, @konto zamknięte Allegro zbiera dane od przewoźników i na tej podstawie wylicza średnią godzinę wysyłki. U mnie np. do 11:00 widnieje informacja, że "dostawa jutro", a kurier już zdążył zabrać przesyłki, bo akurat przyjechał o 10, a jutro może przyjechać o 15. Ale średnia wychodzi o 11. Allegro w ten sposób wprowadza kupujących w błąd. Chyba trochę przedobrzyli z tym"ukłonem w stronę kupujących".

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@konto zamknięte tak, z tym się zgadza. Tylko dlaczego jest też rozbieżność w sposobie wyświetlania informacji? Ja np. widzę czas podany w ilości dni, a klienci widzą konkretną datę 😕

@msniezek możesz to wyjaśnić?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@konto zamknięte, prawdopodobnie ty widzisz to, co sam ustawiłeś (Allegro nie ingeruje w treść oferty, podobno), a klienci widzą średnią wyliczoną przez Allegro. Przychodzi mi do głowy pytanie. Co z negatywami w związku z tą rozbieżnością, czy Allegro usunie czy powie, że kupujący ma prawo do subiektywnej oceny?

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Jeszcze lepiej traktują chcących z możliwości udostępnienia przesyłki "natychmiast" by wysłać w dniu zakończenia aukcji a aukcje u mnie kończą się zwykle po 20-tej wpisując taką opcję strzelam sobie w kolano gdyż klient często zaraz po zakupie opłaca a ja mam po nocach szukać placówki .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nikt tego nie wie.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433, filozoficznie, ale trafnie😁

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte  Bo rzym zjadł fajne ciach i tak mnie naszło.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433 i tak sam żeś zjadł 😋

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Joooo, rzym sam zjadl. "świnia"sealed

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433 🐽

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Ha ha lew -świnia sealed

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433, delikatnie mówiąc lew-prosiak 🐷

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Wypunktowali naszą załogę? Czarna wiedźma z swoja ordą z oddziału zamkniętego pęka z zachwytu(może pęknie naprawdę).

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433, niech im ziemia lekką będzie 😁 niech nie pęka, bo ja lubię jak wypisuje do mnie swoje bzdurne żale o wpunkty 😁 intelekt na poziomie przedszkolaka😁 pse pani, a dlacego on dostał wpunkta a ja nie 😁

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte No nie masz już tyle szczęścia bo teraz często mnie atakuje.Podrywa chyba mnie, chce opuścić swój oddział "zamknięty".

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433, no lew, uważaj , bo mi już oferowała spotkanie po za gadane😁 teraz ty jesteś w niebezpieczeństwie😁 w ten sposób chce nas się pozbyć, w realu 🤭

oznacz moderatorów