anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dodatkowe opłata poza fakturą od allegro

MIRO19777
#8 Zapaleniec#

Witam!

Zauważyłem ,że od kilku miesięcy Allegro nalicza dodatkową opłatę.

Na koniec miesiąca wystawiana jest na fv ,kiedy za nią płacę okazuje się że pozostaje jeszcze 80-130 zł (w moim przypadku )pokazuje komunikat

Minimalna kwota aby nie została założona blokada sprzedaży to 93,88 zł

W poprzednim miesiącu była taka informacja na kwotę ok 170zł dopłaciłem ale fv nie dostałem...

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Pewnie robisz jakieś nadpłaty, które są rozliczane na kolejnych fakturach, czyli kwoty te są odejmowane od ogólnej należności.

oznacz moderatorów

MIRO19777
#8 Zapaleniec#

no właśnie nie,zapłaciłem dziś fv którą otrzmałem 31,01 doładnie na tą kwotę która była wystawiona a system twierdzi że mam zapłacić jeszcze 83zł...

Ta sama sytuacja była miesięc temu na kwotę chcieli dopłaty na 170zł,ok zapłaciłem może była jakaś niedopłata wcześniej..czyli bilans powinien być na zero a tu znowu opłata na 83zł

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@MIRO19777 Zapytaj na czacie Allegro, po chwili sprawa się wyjaśni; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=d1df83fc-8979-4595-90f6-008242ba2095

oznacz moderatorów

maximpreza
#11 Animator#

Nie płać od razu po otrzymaniu maila od Allegro , że możesz już opłacić , tylko poczekaj aż dostaniesz fakturę od Allegro 🙂 wtedy wszystko się wyrówna

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MIRO19777 takie wiadomości wyświetlamy jeżeli na rachunku są jeszcze opłaty do uregulowania. Aby być na bieżąco należy spłacać kwotę, które na fakturze widnieje jako "razem kwota do zapłaty", często zdarza się tak, że dokonując wpłaty Sprzedający opłacają wartość podaną w "naliczone opłaty" i to powoduje, że nie jest spłacana cała kwota. W tej chwili zaległość na Twoim koncie wynosi 83,40 zł jeżeli uregulujesz ją w tym miesiącu, a przy nowej fakturze opłacisz ją zgodnie z wartością podaną w "razem kwota do zapłaty" wszystko powinno się zgadzać. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów