anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dwa pakiety darmowych wyróżnień. Czy można zmienić kolejność zużycia?

AutoBrzozowski
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie,
Otrzymałem pakiet 200 darmowych wyróżnień za rozpoczęcie sprzedaży B2B, uzupełnienie cenników hurtowych itp. Czas na wykorzystanie pakietu teoretycznie mam do końca maja (4 miesiące)

Tydzień później otrzymałem noworoczny pakiet kolejnych 200 wyróżnień za uruchomienie odroczonej płatności dla firm, jednak w tym wypadku czas na wykorzystanie to 2 miesiące.

Problem polega na tym, że po wyróżnieniu kilku ofert liczba wyróżnień spada w pakiecie z datą wykorzystania 4 miesiące. Chodzi mi o to, że żeby skorzystać z tego "prezentu" muszę wszystkie 400 wyróżnień zużyć w ciągu 2 miesięcy. Jestem zmuszony do wybrania 50 aukcji, które będą wyróżnione przez 2 miesiące zamiast np 25 aukcji moim zdaniem bardziej atrakcyjnych, które będą mogły być wyróżnione nieprzeprwanie przez 4 miesiące przy wykorzystaniu najpierw jednego pakietu a później drugiego, tego z dłuższą datą.
Czy orientuje się ktoś czy w ogóle można coś z tym zrobić czy jest to regulowane systemowo i kontakt z allegro nic nie zmieni?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@AutoBrzozowski Wyróżnienia z pakietów promocyjnych schodzą automatycznie i niestety nie ma możliwości ustawienia, które będą wykorzystane jako pierwsze.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

AutoBrzozowski
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za informację. Szkoda, że to tak działa.

oznacz moderatorów