anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dodatkowe punkty za wysyłkę w określonych godzinach, czy to nie dyskryminacja mieszkańców wsi?

1-daria
#8 Zapaleniec#

Czy nie uważacie że Allegro zamierza dyskryminować mieszkańców wsi i małych miejscowości? Przeczytałem że od marca będą dodatkowe punkty za wysyłkę w określonych godzinach , czyli musisz mieć uzgodnione z kurierem że przyjedzie do ciebie po paczkę drugi raz nawet po południu lub wieczorem i każdy wie że na wsi lub w małym miasteczku jest to nierealne. Taka opcja jest dostępna tylko dla mieszkańców dużych aglomeracji i miast wojewódzkich. Co o tym myślicie?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

_Likos_
#20 Guru#

@1-daria  cóz ja tez nadaje z wioski i nie mam tego problemu. Inpost do paczkoamtów jeżdzi dwa razy dziennie wiec zamiast przyjeżdzać po paczki rano to przyjeżdza około 17 jak jedzie drugim razem.

Porozmawiaj z kurierem i może sie uda i dopasuje sobie trase odpowiednio.

oznacz moderatorów

Janirka
#12 Orędownik#

@1-daria Przede wszystkim, dogadaj się z kurierem 🙂 Również nadajemy ze wsi, i dogadałyśmy się z kurierem że wcześniej niż przed 14:00 do nas nie przyjeżdża. Każdy kurier ustala sobie sam trasę, i w naszym przypadku jesteśmy na samym końcu jego trasy. Tak wyszło, że w naszej okolicy nie ma wielu odbiorów, i po 15 kurier już zjeżdża na sortownię. Pewnie, że wolałabym by odbierał przesyłki ode mnie koło 17:00, ale nie zmuszę go by czekał na mnie ze 2 godziny. 

Zapytaj zwyczajnie, o której najpóźniej może od Ciebie zabierać przesyłki. Napewno Ci udzieli takiej odpowiedzi. To tylko człowiek.

Pewnych rzeczy nie przeskoczymy, zwłaszcza tych na linii Inpost - Allegro. Allegro jedno, a Inpost drugie. Trzeba znaleźć złoty środek. 

_______
Kamila
oznacz moderatorów