anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostałem mniej za przesyłkę od klienta Smart

MAMY ROZWIĄZANIE!
aszar-sklep
#8 Zapaleniec#

Czemu od klienta dostałem 8zł za Allegro miniKurier24 InPost Smart ,a  musiałem zapłacić In Post 10,95?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

Podatek ???

oznacz moderatorów
aszar-sklep
#8 Zapaleniec#

Jaki podatek? zawsze dostawałem za mini kuriera od klienta 10,95

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@aszar-sklep Nic za darmo??Jednak forma podatku

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@aszar-sklep rabat transakcyjny który Ty pokrywasz 🙂  jest wszystko poprawnie policzone 😞

Poczytaj 🙂

Od 1 marca 2020 r. można korzystać z usługi na zmienionych, specjalnych warunkach. Allegro będzie finansować większą część kosztu przesyłki, resztę pokryje sprzedający w formie rabatu, którego udzieli kupującemu. Dzięki temu wspólnie zapewnimy kupującym najatrakcyjniejsze warunki. W zależności od metody dostawy uzyskasz dopłatę 8 zł lub 6 zł:

  • Allegro miniKurier24 InPost, Allegro Kurier24 InPost, Kurier InPost, Pocztex Kurier24, Kurier DPD, Kurier DHL, Kurier FedEx, Kurier GLS, Kurier TNT Express, Kurier UPS, X-press Couriers - Allegro pokryje do 8 zł, przy maksymalnej cenie przesyłki 12,99 zł.
  • Pocztex Kurier 48, Allegro Pocztex Kurier 48 - Allegro pokryje do 6 zł przy maksymalnej cenie przesyłki 9,90 zł.
________
Κώστας
oznacz moderatorów
artur8225-a1
#12 Orędownik#

Allegro daje 8 zł na kuriera resztę dopłacasz z własnej kieszeni 

Możesz zrezygnować z kuriera smart i zostawić same paczkomaty wtedy allegro pokryję w 100% wysyłki smart 

oznacz moderatorów
aszar-sklep
#8 Zapaleniec#

Dzięki wielkie

 

oznacz moderatorów