anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostawa Allegro Kurier DPD

admir24
#7 Wielbiciel#

Ustawiłem dostawy Allegro Kurier DPD jak zlecić stały podjazd kuriera aby nie robić tego codziennie a nie mam umowy z DPD i obsługuje sprzedaż przez BaseLinkera

Pozdrawiam

ADMIR

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@admir24 To co mogę Ci zaproponować ze swojej strony to skorzystanie z narzędzia Wysyłam z Allegro, gdzie możesz zaznaczyć zlecenie odbioru. Jest to usługa dodatkowa i jest bezpłatna, jeśli przekażesz kurierowi przynajmniej 4 przesyłki przy podjeździe, natomiast jeśli będzie ich mniej, wówczas zapłacisz 3,99 zł brutto. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

admir24
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za informację tak zrobię

Proponuje aby Allegro proponując dostawy Allegro bez umowy z danym przewoźnikiem dało łatwy dostęp do zamówienia podjazdu kuriera zwłaszcza jeśli sprzedaż obsługuje się zewnętrznym programem bo nie mając umowy np. z DPD nie można zlecić stałego podjazdu

Pozdrawiam

ADMIR

oznacz moderatorów

electofun
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

czy od tego czasu zostało coś zmienione i jest już dostępna opcja zamawiania podjazdu dla kurierów Allegro DPD z poziomu Baselinkera?
Czy ktoś znalazł inne rozwiązanie ułatwiające zamawianie podjazdu dla paczek Wysyłam z Allegro? 



oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@electofun Na Allegro możesz zamówić podjazd kuriera na trzy sposoby:

  • pojedynczo bezpośrednio przy wybranej przesyłce,
  • pojedynczo w szczegółach przesyłki,
  • zbiorczo, w zakładce Zamówienia, za pomocą przycisku [zamów podjazd], gdy zaznaczysz co najmniej jedno zamówienie.
   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów